První soud Agáty Hanychové s Jaromírem Soukupem: POZDNÍ PŘÍCHOD! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

První soud Agáty Hanychové s Jaromírem Soukupem: POZDNÍ PŘÍCHOD!

Agáta vs Soukup: U soudu!
Agáta vs Soukup: U soudu! (Archiv Blesku)

První soudní spor ohledně péče o jedenáctiměsíční Rozárku mají za sebou Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (55). Jednání se ale neobešlo bez komplikací!

Podle informací Aha! usiluje Jaromír Soukup o střídavou péči o dceru Rozárku, kterou má z rok a půl trvajícího vztahu s Agátou Hanychovou. Řešit se má také zveřejňování fotografií malé dcerky na Instagramu Hanychové, což si otec nepřeje. Jednání bylo s ohledem na nezletilou Rózu neveřejné, ale nakonec dle našich informací skončilo odročením na duben, protože dvojice nebyla schopná se domluvit. Soud začal v devět dopoledne.

Hanychová a Soukup u soudu: Agáta s manželem, podnikatel se zpožděním

Video se připravuje ...

Jako první dorazila Hanychová v doprovodu manžela Miroslava Dopity (39) a právničky. Hned po příchodu se influencerka skryla v prostorách bufetu. Při příchodu do síně nic komentovat nechtěla. „Nemám k tomu co říct,“ řekla Aha!. Ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup měl dvanáctiminutové zpoždění, protože cestou k soudu píchl kolo u auta!

TEMU boří rekordy. Je bezpečný? Tenisová kauza se dotkla Plíškové. Hanychová překvapila u soudu

Video se připravuje ...

Samotné jednání trvalo přes dvě hodiny. Hanychová z něj odešla v černých brýlích a před budovou soudu si zapálila cigaretu. Soukup zmizel téměř okamžitě. Dvojice spolu na chodbě nepromluvila a ani se na sebe nepodívala. Napětí mezi nimi by se dalo krájet...Přečtěte si
Dianthos
13. 3. 2024 • 08:39

Proč takové průtahy? Přece se vědělo, že ti dva nejsou schopni se domluvit. Takže Soukup bude stále přicházet o vzácné chvíle s dcerou.
Soudkyně by si hlavně měla uvědomit, že nedořešené opatrovnictví malého dítěte udržuje oba rodiče v tenzi. A to pro to dítě rozhodně není dobré. Až bude vše dané, tak teprve se vztahy v té rodině mohou uklidnit. Protahování této války není dobré pro nikoho.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.