Zlom ve válce Roseových! Agáta slaví, Soukup zuří | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zlom ve válce Roseových! Agáta slaví, Soukup zuří

Mezi Agátou Hanychovou (38) a Jaromírem Soukupem (54) to neustále vře. Mediální magnát nedávno na svou expartnerku dokonce zavolal policii, protože nechala jejich společnou dceru Rozárku na hlídání chůvě a babičce. Teď už je ale nad slunce, jasné, z čeho je Soukup tak podrážděný – u posledního soudu údajně pohořel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
26. 02. 2024 14:30

Vážení kritici, nechtěli byste to nechat na nich, jak si to vyřeší? Vaše nenávist k Agátě, je hnusná!
Vám do toho opravdu nic není!

Marie Bursikova
24. 02. 2024 06:03

Soukup věděl co to je za rodinu,Praha je malá.Poridil si dítě v 53 náhodně , pan Judr asi z Plzne

Uživatel_5777995
23. 02. 2024 17:53

Zoufalci dělají zoufalé činy, obzvlášť typy Soukupa, sebestředného chudáka, viz jeho milion pořadů 🤮
Agáta je komediantka, ale máma, která se o děti stará dobře, a že hlídala babi Žíla...? Za to Rozárka nemůže 😁

Dianthos
23. 02. 2024 18:49

Co má společného Rozárka s tím, kdo jí hlídal? Na ní se přece tatínek nezlobil.
K těm "milionům" jeho pořadů už bylo napsáno dost. Soukup musel mít tolik vlastních pořadů, aby televizi ufinancoval. Neměl na to, platit si tolik známých osobností, které by jeho diváky zaujaly. Jeho pořady mají určitou sledovanost.

bella.
23. 02. 2024 23:21

Alena Poláková
23. 02. 2024 13:01

Nechtěla bych se dostat do hledáčku našich soudů. Jestli je někdo naprosto nesvéprávný ve vztahu k dětem, je to bezesporu ptofláknutá Agáta. Že to soudy nezaznamenali ,to je trestuhodné. Celá ta rodinka, co se přiživuje na bulváru je naprosto nechutná.

Dianthos
23. 02. 2024 14:01

To je těžké. Agáta je sice velice egoistická, ale i živočišná. Dokáže se svými dětmi navázat silný emocionální vztah. A každé děcko je od přírody nastavené na silný vztah s matkou, protože ona pro něho znamená život. Ona ho nosila pod srdcem, ona ho porodila a ona ho živí, dokud nezačne trávit běžnou potravu. To je příroda. Že je to u Agáty věc jiná, neznamená, že to dítě to tak nevnímá. Ona byla tak sebestředná, že v těhotenství ten zárodek ohrožovala svými fyzickými aktivitami, alkoholem a kouřením. Záhy po porodu ztratila mléko, protože jí hlavně záleželo na její štíhlé postavě. Takže vlastně dceři nikdy nedávala to, co potřebuje. Ale to dítě k ní stejně má vztah, protože ho občas pochová a pomazlí a je to přirozené.
Na druhé straně má otce, který by se kvůli ní rozkrájel už od doby jejího početí. Ale stále je tu zažitý názor, že miminko není v nízkém věku na otce dostatečně emocionálně navázáno. Což může být pravda, pokud otec nemá dostatek času na to sbližování s potomkem.
Čemuž se ale Agáta snaží zabránit a chce svou dceru bezvýhradně vlastnit i s vysokými alimenty.
A Soukupovy pracovní problémy. kdy se snaží zachovat pro budoucnost svou i svých dětí, co nejvíce z jeho impéria, jí k tomu přihrávají.
Takže pro soudy to není snadné rozhodnutí, udělit u takto malého děcka plnou střídavou péči. Protože nemají dostatek informací o tom, jak to v té rodině chodí. Soukup se nevyjadřuje, aby Agátě a dceři neuškodil, protože všechno na internetu (a v soudních spisech) je jednou dohledatelné. A Agáta škodí, jak může i nemůže, což ví každý.
Ale věřím, že už si soud (jeho opravdu zodpovědní pracovníci), udělali kvalifikovaný názor, že v této rodině je vše poněkud atypické a že ten, kdo se o maličkou Rozárku od narození staral (se vším všudy), kdo jí nadevšechno miluje, je její otec.
Který ale nežádá o nic víc, než o střídavou péči o vlastní dítě, což je jeho zákonné právo. Uvědomuje si, jak je pro dceru matka důležitá a proto se ani nesnaží o výhradní péči.

bella.
23. 02. 2024 23:23

hejhej
23. 02. 2024 12:57

Bohužel, denně článek o hloupé, děv.ce Hanychové.

Dianthos
23. 02. 2024 12:33

K podezření, že by Agáta mohla chtít unést Soukupovu dceru do zahraničí, by mohlo nahrávat i to, že zpeněžovala všechno, co bylo možné zpeněžit. Klenoty i automobil.

pragver
23. 02. 2024 13:04

Soukup, kdyby jí nepřivedl do jiného stavu, tak by jí vypráskal ze španělské vily už dávno před koncem léta, dělala mu tam totiž jen ostudu a bordel !! Tuhle zákeřnou Agátu snad nikdo milovat už ani nemůže !

Dianthos
23. 02. 2024 12:25

Milá redakce, ale Soukup nevolal Policii proto, že Agáta nechala hlídat jeho dceru své matce. Bylo to proto, že nevěděl, kde jeho dcera je a kdo jí hlídá!
To, že jí hlídá chůva a Žilková v Praze, se dozvěděl až od Policie. Kterou zavolal až druhý den poté, kdy se v bulváru objevily fotografie Agátiny rodiny z francouzského letiště. Stáli tam s kufry, jakoby na něco čekali.
Nemohl přece vědět, jestli tam ještě někde není chůva s jeho dcerou!
Kdyby byl kontaktoval přímo Agátu, poslala by ho, vulgárně, do nepatřičných míst. Nic by se nedozvěděl. A on by pak už neměl možnost požádat Policii o pomoc.
Dal jí vlastně jeden den času, aby mohla splnit svou povinnost a oznámit mu, že odcestovala ze země a kde se nachází jeho dcera.
Možná má Agáta pravdu, když šíří, že jí Soukup stále miluje. Možná proto raději lhal, že se jí pokoušel kontaktovat, než aby jí obvinil, že se obává, že unesla jeho dceru na Bali přes soudní zákaz.
To se v bulváru předtím neobjevilo, že Agáta žádala soud o povolení vyvézt dítě na dovolenou na Bali, která jí byla zamítnuta.
Jak všichni vědí, tak Interpolem hledaný Dopita se před spravedlností ukryl na dlouhé roky na Bali, než vyrovnal své dluhy a vrátil se do Čech. Zákony jsou tam jiné, než v Evropě. Kdyby tam zůstala žít matka s dítětem a rodinou, tak by místní úřady zřejmě nespolupracovaly s návratem Soukupovy dcery k otci.

fany22
23. 02. 2024 16:04

pragver
23. 02. 2024 12:23

Proč by měl Soukup zuřit, když je na tom lépe než byl ?! V týdnu má sice méně dnů, ale o víkendu má 2 dny, tedy přes noc, což neměl ! Během týdne bude tak mít víc času na práci ! Až bude malá větší, tak si požádá o střídavku, jako to měl a má Prachař !

fany22
23. 02. 2024 16:03

bella.
23. 02. 2024 23:28

Být Prachařem a znát Žilkovou a nyní Dopitu žádám Miu do péče.Agáta je sprostá, vulgární, děti už toho zažily dost.Ať si nechá doma jen obézního malého Dopitu.Sama nejí, aby byla štíhlá a co vlastně ten chudák kluk jí,že je tlustej.Dyť od toho je ona, aby dávala na to bacha.A navíc!Dyť přece hospodyňka vaří, nejsou Mc Donald atd, že ? (ale podle toho frmolu s donáškou jídel do jejich domu toho nenavaří asi moc)

Dianthos
24. 02. 2024 02:43

A chlubila se, jak jim Dopita vaří...
Vlastně bylo divné, když tvrdili, že Rozárku hlídala Žilková, která neměla v tu dobu nic jiného na starosti, že si museli objednávat jídlo, které čekalo na plotě. Člověk by čekal, že jim babička na přivítanou něco uvaří.

Dianthos
23. 02. 2024 12:09

Soud zřejmě chtěl vyhovět matce, aby měla nějaké volné víkendy, kdy otci nemusí předávat dceru. Nemyslím si, že by to bylo kvůli věku dítěte, závislém na matce. Pokud ano, tak Soukupovi nezbylo nic jiného, než dokázat, že ony volné víkendy matka nepotřebuje na trávení s dcerou, ale právě naopak, aby se dcery zbavila mohla si užívat svého života.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.