Klidný rozchod? Omyl! Tvrdý boj o dítě u Agáty a Soukupa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Klidný rozchod? Omyl! Tvrdý boj o dítě u Agáty a Soukupa

Boj o dceru začíná
Boj o dceru začíná (TV Barrandov, Instagram.com)

Po nedávném prohlášení Agáty Hanychové (38) k ukončení vztahu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54), to  vypadalo, že se pár rozchází v přátelském duchu. Karty se však otočily...

„Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál.

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...

Rozešli jsme se jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří. To, na čem nám oběma nejvíc záleží, je a vždycky bude naše dcera Rozárka. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba. Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi,“ referovala Agáta na sociálních sítích. 

Ačkoli se Agáta snaží zachovat „poker face“ a nadále se naplno věnuje aktivitám na sociálních sítích, v soukromí by se dusno mezi oběma bývalými partnery dalo snad i krájet. Podle zjištění deníku Expres.cz měla nedávno královna sociálních sítí Jaromírovi zakázat vstup na její pozemek, patrně možná i ke dveřím. Mluví se i o válce o Rozárku. 

Kdo bude mít ve finále čtyřměsíční dceru ve výhradní péči, ukáže až čas. Bývalý partneři se také budou muset dohodnout na alimentech. Vzhledem k tomu, že se má Soukup údajně potýkat se stamiliónovým dluhem, je však otázkou, kolik bude případně Agáta ve finále na Rozárku inkasovat.

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Zdena Bendová
10. 9. 2023 • 12:46

Bohužel články budou vycházet dlouho, Agáta má z informací do novin a časopisů 💰 💰 💰, vše umí zpeněžit a dobře...

EM1234
7. 9. 2023 • 12:13

ach jo, jedna by řekla že muskej jeho věku a schopností si to přebere, alejako obvykle to ne. "Modelka" a fluserka z klanu Žilkových nikdy dělat nebude. Taky by bylo zajímavé zjistit kolik jim press platí za ty výžblechty, protože nepochybuji, že tu a jinde bude jako naseto. ještě že je na myší ti kolečko.

jity
7. 9. 2023 • 10:52

Kdaž se budou handrkovat, tak zase to bude jen jejich věc.

korytnackahela
6. 9. 2023 • 18:20

Opravdu se nestačím divit, co jsou ti lidé schopni napsat.
Urážejí, útočí, pomlouvají, závidí...

Fuj! Styďte se! Nechte je dýchat! Nestihli si tu hádku ani vydýchat a udobřit se. Velká láska se jen tak nezahazuje!

Já věřím, že Jaromír se k tomu postaví jako chlap a dá to do pořádku. Mají se rádi a je tam malinké krásné ditě.

❤️❤️❤️

rydlo
6. 9. 2023 • 17:26

Asi jo, stará Žíla už vykládala v souvislosti se soutěží „Muž roku”, že by se jí líbil jako partner pro Agátu ten, co tu soutěž vyhrál.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.