Konec TV Barrandov po rozchodu s Agátou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Konec TV Barrandov po rozchodu s Agátou?

Mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi (54) se zhroutil nejen vztah s influencerkou Agátou Hanychovou (38), ale hroutí se mu i jeho milovaná TV Barrandov. Nesplacené dluhy stále rostou a Soukupovi hrozí, že TV Barrandov jednoduše zmizí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jiri martincik
12. 09. 2023 10:43

Soukup musel mít zatmění mozku, když netušil co je líná zlatokopka Hanychová zač!!!

mazd
09. 09. 2023 14:48

S odchodem Cibulky skončilo to lepší. Ted je to jen výprodej partiového zboží.

9876543
06. 09. 2023 13:08

Na Barrandov se už nedá koukat...věčně soudkyně Barbara nebo soudce Alexan­dr..ne­bezpeč­né vztahy../tak na ty sem se kdysi dívala..Soukup nedávno prohlásil že nebezpečné vztahy končí..A ŘEKL:CO TO DALO PRÁCE, NEŽ JSME VYMYSLELI VŠECHNY TY ZÁPLETKY ??Já měla za to, že ty " scénáře "píší životy lidí.....Musil kdysi říkal,. že to píší lidé, a že většinou přijde do studia, jen ten co příběh napsal..Když vidím, jak všichni co se účastní těch rádoby pořadů o lidech..hrají ve všech pořadech.To není ze života ale Soukupův scénář..proto mu mizí sledovanost.Zrovna tak před časem se choval jako že stojí za lidmi....dnes se netají , že stojí za pětikolkou, která je zcela protilidová. Dědek včera vypadal..nateklý frkola, jako když probrečí celé noci.
Člověk v životě nemůže mít všechno.Soukup si může pomoci, z dluhů ven, má majetky, dům .ve Španělsku, byt v New Yorku...a má toho jistě víc, může prodat, splatit dluhy, změnit Tv repertoár.
Proč se stále opakuje poklad z půdy? Co takhle nové díly ?To je jistě koukatelný pořad, a mnoho lidí by i využilo nabídky k prodeji starožitností..Ale je to jeho život, blbej snad není...on si jistě poradí.

jity
05. 09. 2023 19:30

Nebývaly špatné pořady s Alešem Cibulkou, To je náš hit i dokonce Silvestry a nyní nic. Zkrátka to neni snadné zvládat.

Jan Krátký
05. 09. 2023 18:51

Zapnete-li jakoukoliv stanicí Barrandov, je tam buď Musil nebo Soukup nebo soudce nebo soudkyně.
Nikdo jiny!

blanka jichova
05. 09. 2023 17:32

Bude to škoda mám ráda tuto stanici ať je to krimi Barrandov,kino barrandov,tv Barrandov mám ráda pořád soudce Alexander , soudkyně Barbora budu doufat že se tato stanice udrží nebo ji koupí někdo jiný a porady tam nechá spon tyto

Uživatel_973012
05. 09. 2023 15:28

Televize Barrandov. Když skončí, žádná škoda. Vždyť na všech stanicích nic není. Málokdy nějaký film, ale jinam kolem dokola Soudce, Soudkyně, Musil, Brožová

9876543
06. 09. 2023 13:16

Nějaký film?Filmů máte na všech tv kanálech až moc..Lidé chtějí jiné projekty, ze životů, pravdivé,,ale to by musel Soukup vytáhnout nějakou tu kačku, a za pravdivé příběhy,/dají se ověřit/ s pozváním hlavních protagonistů něco zaplatit..
Mně zas filmy hrané komedianty vadí a hodně...aby mi nějaký šašek /za pěknou gáži/ přenášel nějaké vymyšlené scénáře ? napsané scénáristy.To už je dávno přežité..Realita je to co táhne..

Genevive Winklerová
05. 09. 2023 13:46

Barrandov... no taková vedlejší stanice, ale pravda že pár věcí se liší od těch ostatních, ikdyby zmizela tato stanice, tak lidem játra neurve...televize celkově není smysl života

Dianthos
05. 09. 2023 14:55

Máte pravdu. Pokud provoz televize stojí Jaromíra tolik sil a možná je i černou dírou jeho financí, mohl by zvážit zvolnit a věnovat se tomu, co přináší zisky a nechá mu prostor na normální život.
Když něco končí, má to svůj důvod. Bude líp.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.