Rozchod Jaromíra Soukupa: Zpověď zlomené Hanychové trhá srdce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Rozchod Jaromíra Soukupa: Zpověď zlomené Hanychové trhá srdce

Agáta Hanychová promluvila o vztahu s Jaromírem Soukupem.
Agáta Hanychová promluvila o vztahu s Jaromírem Soukupem. (archiv Blesku)

Ještě před týdnem influencerka Agáta Hanychová (38) vyvracela veškeré spekulace o rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54). Nyní je vše jinak. Trojnásobná maminka přestala mlžit a potvrdila konec vztahu.

Původně se snažila fámy tlumit. Po návratu z Marbelly, kde trávila se Soukupem léto, měla zřejmě ještě vůli zachránit, co se dá. „Jsme spolu. Nevím, kde kdo vzal náš rozchod, ale nic takového se nekoná,“ tvrdila minulý víkend Agáta. Se začátkem školního roku ale veškeré naděje na slepení vztahu, trvajícího pouhý rok a půl, vyhasly. Modelka a influencerka tak musela kápnout božskou a šla s pravdou ven. „Je to pravda, s Jaromírem jsme se rozešli,“ potvrdila smutnou informaci serveru Super.cz.

Více se o nemilé novině rozpovídala na svém instagramovém profilu, kam vpouští pouze své příznivce. „Je něco, co vám jako své instarodině dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to,“ rozepsala se Agáta, která záhy doplnila, že mezi ní a Jaromírem není žádná zlá krev. „Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál. Rozešli jsme se jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří,“ vysvětlila modelka a influencerka, jež je s mediálním magnátem a moderátorem počala dceru Rozárku.

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...

A právě kvůli ní nese celou skutečnost o to hůře. „To, na čem nám oběma nejvíc záleží, je a vždycky bude naše dcera Rozárka. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva,“ přiznala Hanychová a v závěru svého příspěvku zanechala Soukupovi vzkaz. „Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi.“Přečtěte si
Zdena Bendová
10. 9. 2023 • 12:28

Kalkulovat ve vztahu se nevyplácí, mít dvě děti, seznámit se s p.Soukupem(s mediálním magnátem) a po krátké době otěhotnět je, jak vůči ještě nenarozenému dítěti a především již dvěmi dětmi, které již má velmi nespolehlivé a zde se vypočítavost nevyplatila, hlavně že rozdává moudra druhým, ale měla by se předevší zamyslet sama nad sebou...Má "výhodu", že uživí děti z alimentů od otců dětí s ní pořízené, možná z nich uživí i sebe a určitě počítá s pomocí matky, která je "vždy" po ruce ochotně pomoci, jenž nenechala na p. Stropnickém niť suchou - měla by se "děvčata" zamyslet nad sebou a zamést před svým prahem... Máma jí pomohla vyplatit dům, který si pořídili s p. Prachařem, přitom je Agáta na sebe pyšná(???🤦), že má své vlastní bydlení, to má být skutečně na co pyšná..., ale nejvíce je mi líto jejích dětí...

Eva Korotvičková
7. 9. 2023 • 12:23

Takže pán je starý,zadlužený a promiskuitní.Dobře udělala,že odešla.

jiri martincik
7. 9. 2023 • 11:27

Agáto, trháš mi srdce především svou totální debilitou a blbostí! U Tebe to už je na pořádnou svěrací kazajku! Zajímáš už jen sobě rovné, ale ne normální lidi!!!

Gricoteam
6. 9. 2023 • 22:09

Ať si každý dělá co chce...ale pár faktů
Po 2 měsících dovolená rychlé otěhotnění.... zvláštní
A Soukup? opět ať si dělá každý co chce ale on tak každýmu radil proč se píše o Dara Rolins , Krajinove...atd
A o Kom se 1,5 roku psalo Soukup Agáta...
Každýmu stejným metrem prosím

rydlo
5. 9. 2023 • 13:37

Určitě málokomu tato „srdceryvná” zpověď trhá srdce, když si každý uvědomí, že Agáta vlezla do postele Soukupovi s úkolem od Žilkové hlavně ihned otěhotnět! Žilková už se viděla jako tchyně miliardáře a těšila se, že má do smrti vystaráno a ono jí sklaplo.To se Žilkové líbilo, když se
celá její familie vyvalovala u moře na účet Soukupa a teď už to mít nebude! No asi už na něm nenechá „nit suchou” a bude ho všude pomlouvat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.