Rozchod Agáty jen na oko? Aby se dostali na titulku, říká moderátorka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. února 2024

Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Rozchod Agáty jen na oko? Aby se dostali na titulku, říká moderátorka

Během pondělního vysílání se Soukup k situaci poprvé okrajově vyjádřil.
Během pondělního vysílání se Soukup k situaci poprvé okrajově vyjádřil. (TV Barrandov, Instagram.com)

Jednoznačně nejprobíranější kauzou mediálního světa je v současnosti rozchod Jaromíra Soukupa (54) a Agáty Hanychové (38). Podle moderátorky Zuzany Bubílkové (71) to ale nebude tak horké, jak se zdá.

Agáta s Jaromírem tvořili pár rok a půl. Před 5 měsíci se jim narodila dcera Rozárka a o to více byli lidé v šoku, když před několika dny oznámili rozchod. Ten měl proběhnout v přátelském duchu. Moderátorce Zuzaně Bubílkové se to ale nějak nezdá...

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Pavlovo váhání nad důchody, nákupy v Polsku a platba za nahou Krainovou

Video se připravuje ...

„Já tomu furt nevěřím. Myslím si, že to je proto, aby se dostali na titulku. Už to trošku uvadalo, takže je to třeba povzbudit. Myslím si, že to je hrané a že to není definitivní,“ pronesla pro Expres.cz moderátorka, jež celý rozchod vnímá jen jako možné divadélko. „Když bude Agáta chtít, může zaútočit na někoho jiného. V mediální sféře má kam,“ doplnila se smíchem.

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
9. 9. 2023 • 08:15

Nevěru by patřičně rozmázli. S tím má Žilková bohaté zkušenosti. Pro sebe vždy omluvu, nevěra partnerů je ovšem hrdelní zločin.
A ty vykřičníky jste si mohl odpustit. Viz Agátino manželství s Prachařem.

fany22
9. 9. 2023 • 08:09

- Nebydleli, tak je žvást, že Agáta fńuk, fňuk, nemohla vychovávat děti v hádkách a tak toxickém prostředí. Přitom sama je hysterka také.
- Nehodili, tak se zase vracíme k tomu, že uplést si dítě po třech týdnech…atd.

Beckyttine27
8. 9. 2023 • 17:06

Všude píšou, že spolu byli rok a půl, i Agáta to uvádí, ale pokud se dali dohromady v červnu a rozešli se v srpnu, tak je to prostě rok a 2 měsíce, možná ještě pár dní k tomu... A rozchod byl logickým vyústěním, nikdy spolu nebydleli a moc se k sobě nehodili..

Uživatel_5457057
8. 9. 2023 • 17:04

AHeI, co to máte za řeči? Divadýlko? A to vás nenapadlo, že může být pravda, že byl Soukup nevěrný? V tom případě se Hanychové nedivím!!.

jura l
8. 9. 2023 • 16:59

Bubílková rozhodně žádný šmrnc nemá a co se týká její vtipnosti, ano tak to bývávalo, dokud byla v tandemu s p.Šimkem! Ale co je bez něho, tak je akorát trapná

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.