Chudák Agáta! První vyjádření Hanychové k incidentu v Soukupově vile | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Chudák Agáta! První vyjádření Hanychové k incidentu v Soukupově vile

Zpackaná dovolená Agáty: Místo odpočinku policie
Zpackaná dovolená Agáty: Místo odpočinku policie (Jan Tůma, instagram)

Měla s dětmi trávit pohodovou dovolenou u moře, namísto toho musí vyjednávat s policií a ambasádou. Agáta Hanychová (38) řeší úřadování zlodějů v Soukupově honosné vile ve Španělsku. 

Zloději, kteří vnikli do sídla mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) ve Španělsku, si odnesli věci bezmála za statisíce, mimo jiné i například Agátiny hodinky. 

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...

„Ano, vykradli nás... Vzali mi zbytek mých šperků, co mi neukradli před třemi lety v Praze... Snad to někomu pomohlo, hodinky můžu mít i v mobilu. Nelpěte na věcech,“ vzkázala Hanychová přes Instagram a dále se odmítla k celé kauze vyjádřit. „Já vám k tomu nebudu nic říkat,“ reagovala například na přímý dotaz redakce TN.cz.

Agáta tráví na Marbelle čas se svými dcerami, Miou, kterou má s hercem Jakubem Prachařem, a Rozárkou, kterou porodila Jaromírovi. I přes nepříjemnosti, které nyní musí v souvislosti s krádeží řešit, se však snaží se na celou věc povznést. Patrně je ráda, že se nestalo nic dětem. „V pořádku jsme a teď jsme zrovna na pláži,“ uklidnila skrze sociální sítě vystrašené fanoušky. 

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
illenne
21. 8. 2023 • 16:52

Měla by se zamyslet, jak působí na okolí. Musí mít vše značkové, bez Diora ani ránu. Nikdy pro mne nebyla celebritou. Krádež věcí, které máte, je vždy nepříjemná, ale hlavně že se nic nestalo dětem, ostatní jsou jen věci.

fany22
20. 8. 2023 • 12:33

Soukup má určitě pojistku, tak zase o moc nejde. Trochu nepříjemné by bylo, kdyby se ukázalo, že hodinky, které Agátě daroval pod stromeček, nestály 300.000,- , jak psali, ale podstatně méně. To bych se naštvala.
Jinak kdyby se Agáta tolik nepředváděla a nedělala reportáž o každé hodině, kterou tam tráví, možná by si je zloději nevytypovali.
A když tam mají vilu, skutečně nechápu, jak mohli psa odložit na celé prázdniny.

pragver
20. 8. 2023 • 08:47

Předvádí se tam, provokuje okolí, nosí se všude jako světová celebrita. Když je tam sama a odchází na pláž, tak možná ani nezamyká dům, protože je to pro ní příliš složité !! Tak jí někdo chtěl dát lekci a v tom bordelu, co doma asi má, jen popadnul cetky, které byly na ráně ! Brilianty to asi nebyly ! Je to Nána. Malá má horečku a chlubí se, že je s ní na pláži ! A takovou Nádheru si Soukup natáhne do baráku !

XYZ3
19. 8. 2023 • 23:13

Tři a tři....

Celebrity-chachacha
19. 8. 2023 • 22:41

Kolik vona má vůbec dětí? A s kolika tatínkama?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.