Co jí jen může pořád chtít? Denní volání Agáty Sandevě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Co jí jen může pořád chtít? Denní volání Agáty Sandevě!

Agáta Hanychová se na drátě - na druhém konci je Sandeva
Agáta Hanychová se na drátě - na druhém konci je Sandeva (Instagram)

Nebývá zvykem, že si bývalé a současné přítelkyně padnou kolem krku, i mezi Sarou Sandeva (25) a Agátou Hanychovou (38) panuje jisté napětí. Jakmile jde ale o malou Miu, obě dámy dávají od křivd ruce pryč a ukázkově hájí zájmy dítěte. 

Dcera Jakuba Prachaře a Agáty, Mia, tráví se Sarou poměrně dost času, což je dáno i střídavou péčí, na které se oba rodiče dohodli a podle všeho má i Sara s děvčátkem dobré vztahy, za což je Agáta přirozeně ráda. Aktuálně obě často doprovázejí Jakuba na natáčení. 

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!

Video se připravuje ...

„Volám Sáře, protože Kuba hodně točil, takže Mia byla se Sárou u Kuby na natáčení, volaly mi přes Sáry mobil. Je to komplikované, ale je dobré se snažit vycházet se všemi,“ přiznala Agáta v jednom z videí na Instagramu. 

Zároveň udržuje dobré vztahy i s Prachařovo sestrou Marianou a mámou Danou Batulkovou. Ty jsou aktuálně na Bali, kde se potkali i s Agátiným synem Kryšpínem, který zde tráví dovolenou s tátou, Mirkem Dopitou, a neváhali se s ním vyfotit. „Rodina. A tohohle našeho blonďáka miluju,“ napsala si Mariana na Instagram. 

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...Přečtěte si
Květoslava Velanova
17. 8. 2023 • 08:48

Agáta je sice po třech dětech štíhlá, ale celkově postavu nemá pěknou, má široká ramena. Je pěkné, když býv.partneři si kvůli dítěti zachovají přátelství, ale všeho moc škodí. Ta Sandra je moc hezká. Vybral si Jakub dobře.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.