Agáta a Soukup: Pohroma na spadnutí, vztah nad propastí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Agáta a Soukup: Pohroma na spadnutí, vztah nad propastí!

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem.
Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem.  (Instagram )

Miliardáře Jaromíra Soukupa (54) lidé buď milují, nebo nenávidí, nic mezi tím. Je velmi kontroverzní osobností a od doby, kdy začal žít s bývalou modelkou Agátou Hanychovou (38) je snad ještě probíranější, než kdy dřív. Co všechno ho čeká jak v milostném, tak profesním životě? Na to se v redakci eXtra.cz podívala vědma Barbara Kočková.

Jaromír Soukup sice neustále buduje své miliardářské impérium, ale kolují zvěsti o tom, že se zároveň topí v dluzích. „V kartách vidím obrovské fyzické i psychické přetížení. Měl by na to dát pozor, to ho ohrožuje. Co se týče finančních problémů, tak ano, ukazuje se mi, že přijde pohroma, ale zároveň i to, že i tohle nějak nakonec ustojí,“ pronesla vědma na adresu Soukupa.

Agáta se Soukupem na premiéře Jana Žižky: Jáklovu premiéru vyměnili za svou

Video se připravuje ...

Dle jejích slov podnikateli změnila život jeho dcera Rozálie, kterou Agáta porodila před několika měsíci. Od té doby se prý na svět divá jinak. „Podle toho, co mi karty ukázaly, jsem přesvědčená o tom, že to děťátko mu ukázalo pravý smysl života. Dalo mu směr. Není pro něj nic důležitějšího. A ještě se to bude stupňovat. Miminko pro něj je a bude hnacím motorem,“ dodala Barbara.

Jaromír Soukup o svatbě s Agátou: Plánujeme budoucnost se vším, co může přinést

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.