Agátin Soukup drsně o Farne: Nesoudná, poměrně arogantní dáma! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Agátin Soukup drsně o Farne: Nesoudná, arogantní dáma!

Ewa Farna
Ewa Farna (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek)

Čím devětadvacetiletá Ewa Farna namíchla Jaromíra Soukupa (54)? Žalobou! Prý utrpěla její důstojnost! Televizní ředitel tudíž nenechal na polsko-české zpěvačce nit suchou!

„Ewu jsem v životě neviděl, ale poté, co Sedmičku zažalovala za to, že utrpěla její důstojnost tím, že jsme zveřejnili výpis z katastru nemovitostí, co všechno vlastní, myslím si o ní, že je to nesoudná, poměrně arogantní dáma," prohlásil Jaromír Soukup o Evě Farně v reakci na otázku, co říká na to, že zpěvaččin manažer údajně novinářům nařizuje, na co se jí nesmí v žádném případě nikdy ptát.

Agáta se Soukupem na premiéře Jana Žižky: Jáklovu premiéru vyměnili za svou

Video se připravuje ...

„Když se mě novináři zeptají na něco, o čem nechci mluvit, neodpovídám. Na to, že bych novinářům předem říkala, na co se smějí a nesmějí ptát, nemám čas. Rovnou je pošlu do háje, ale myslím si, že na to má každá "celebrita" nárok, a vůbec bych ji za to nehanila," přidala svůj názor také Jaromírova Agáta ve zmíněném magazínu. 

Ewa Farna na cenách Anděl: Jsem žena z vesnice, jedu si to svoje!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
Dianthos
1. 5. 2024 • 00:18

Může být v podstatě introvert. Co dělá Karel Roden? A kritizuje ho za to někdo? Obdivujeme jeho umělecké výkony. A jeho plachou povahu prostě bereme jako součást jeho osobnosti.
Za další - mnoho lidí znamená vyšší riziko nákazy. To si ona nemůže dovolit, aby rušila koncerty, protože na ní fanoušek prskl vira.

Dianthos
1. 5. 2024 • 00:13

Mnoho skvělých zpěváků má tvar koule. Proč by měly zpěvačky vypadat jako anorektičky?
Její tělo je čistě její věc.

radkomuller
30. 7. 2023 • 09:10

Farna vazi tunu a mela by se sebou neco delat, Jo jasne jeji tvar je dokonaly - koule

Marie Galčanová
23. 7. 2023 • 11:55

Bohužel musím souhlasit s názorem p.Soukupa.Meli jsme tu čest ji hostit u nás na Moravě na festivalu.Jeji chování vůči fanouškům velmi odtažité až arogantní.Zazpivala jednu písničku a pod dohledem bodyguardů vyloženě utíkala před fanoušky.Uhybala až znechuceně před fanoušky..takže tentokrát souhlasím

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.