Tohle už Agáta přepískla: Potupa Prachaře jako otce, lidé zuří! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Tohle už Agáta přepískla: Potupa Prachaře jako otce, lidé zuří!

Agáta Hanychová s bývalým manželem Jakubem Prachařem
Agáta Hanychová s bývalým manželem Jakubem Prachařem (archiv Blesk)

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (38) si jakožto trojnásobná maminka začala více užívat soukromí, a proto svůj instagramový profil uzavřela před okolním světem a o novinky se dělí pouze se svými stálými sledujícími. Před nimi je pořád otevřenou knihou, a dokonce se již pochlubila necenzurovaným snímkem nejmladší Rozárky.

Je známá svou upřímností, kvůli níž v minulosti několikrát narazila. Větou Co na srdci, to na jazyku se Agáta Hanychová řídila i ve chvíli, kdy se rozpovídala o dceři Mie, jež podle ní podělila téměř vše po otci, a to včetně vzhledu, který modelka neokomentovala příliš lichotivě, za což kdysi schytala velkou dávku kritiky.

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!

Video se připravuje ...

„Bohužel vypadá jako on (otec Mii, herec Jakub Prachař, pozn. red.) a já doufám, že z toho ona… Protože u těch chlapů je to hezký, ale když holka vypadá jako kluk, tak to není úplně hezký, ale já doufám, že z toho vyroste,“ rozpovídala se Hanychová před časem v rozhovoru pro eXtra.cz a reakce pobouřených maminek na sebe nenechaly dlouho čekat. „Tohle, co pouští přes média, tahle "moudra", mohou té holčičce psychicky ublížit na celý život. Takhle ji ocejchuje vlastní matka,“ nebrali si lidé servítky.

Špatná zkušenost je ale také zkušenost. Ke zveřejňování snímků svého třetího potomka, rovněž dcery, tak Agáta přistupuje již opatrně. Nejprve se obecně zdráhala nejmladší Rozárku ukázat, nakonec svým sledujícím tvář dcery Jaromíra Soukupa (54) odhalila, ovšem bez detailnějších komentářů.

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...

Tentokrát nechala svůj příspěvek žít vlastním životem a fanoušci se nakonec »chytli« sami a zapojili se do vášnivé diskuse, kde řešili, komu je Rozárka více podobná. „Aguš, po tobě fakt jen zatím ta pusa, ta holčička se povedla,“ cituje server Super.cz fanynku. „Ta je krásná, podoba zatím po tatínkovi,“ myslí si další. Agáta tak zřejmě přišla na to, že méně je více, a když za sebe nechá mluvit pouze snímky, fanoušci konverzaci rozdmýchají sami.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.