Agáta na pokraji zhroucení: Přišla jsem o... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Agáta na pokraji zhroucení: Přišla jsem o...

Trojnásobná maminka, která ani po porodu třetí dcery Rozárky nepolevila pracovnímu tempu, Agáta Hanychová (38), narazila na tvrdé dno. Potýká se s únavovým syndromem, kvůli kterému přišla i o mléko. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kamila Agosztova
26. 06. 2023 08:29

Přesně tak, je obdivuhodný jak se umí politovat, že pracuje, nabrnkla si prachace a pořídila filipínskou služku, která světe div se neumí česky.. překvapivě 😅 Agáta kritizuje všechny matky co nemají ploché břicho, ale že díky drastickému hubnutí evidentně přišla o mlíko a díky tomu o zdravou výživu její dítě..to už te slepičí nedojde. Za mě je to totální blbka..

marsa
16. 06. 2023 06:59

Bože,to je dílo ta Hanychová,já měla tři děti s jedním mužem,doma hospo­dářstv­í,po­le,zah­radu,­děti byly doma celou dobu a ne část roku po otcích na střídavé péči,za zadkem žádného Pepína,ze kterého si dělá slouhu,pracovala jsem fyzicky od prvního dne,co jsem přišla z porodnice,co děla ona za "práci",jaké vytváří hodnoty?Co tu po ní zůstane??Denně bylo u nás uvaře­no,na­peče­no..o­na nic nestíhá a z toho má únavový syndrom?..Onehdy se chlubila,že jí Jaromír navaří vždy na několik dní a narve lednici..tak z čeho je unavená?Že ušmrdlá něco dětem k večeři,když jsou náhodou pár dní u ní?.­..Ne­chápu,­nechá­pu...

uschi
15. 06. 2023 17:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Marta Kubíková
15. 06. 2023 16:28

Kdyby hned po porodu v šestinedělí nedržela idiotské diety a vykašlala se na box, nemuselo tomu tak být.
Agáta už dávno přišla o rozum, teď o mléko....co bude následovat dál?

jura l
15. 06. 2023 16:53

Jo a vy jste jí u těch diet svítila a u botoxu také? Kdyby ano, tak byste věděla, že žádné diety rozhodně nedržela!!! Naopak o tom stále mluvila, že chce kojit co nejdéle. O rozum nepřišla, to si myslíte pouze vy, protože hltáte jen bulvár, ale Agátu vůbec neznáte a tak tady jen blbě píšete nesmysly.

marsa
16. 06. 2023 07:38

Vypadá to,že s ní bydlíte vy.. nikdo nemusíhltat bulvár,ona sama na sebe vše vykecá na inst. všem svým holčičkám...v jedné relaci řekne,že chce kojit co nejdéle v druhé ,že teda jen max půl roku a šmitec..lže kudy chodí..jo a při boxu se v těle tvoří kyselina mléčná,ta jí to mléko ochutila tak,že to malá nechtěla..tak co se diví..děvče v jejím věku neumí zvolit priority..jen jájájá

fany22
16. 06. 2023 10:14

jura I - jednak paní nepsala o botoxu, i když i ten Agáta přiznala, ale o boxu. A že Agáta prakticky nejí, zrovna jako její matka, o tom taky mluvila sama, když hubla po Kryšpínovi i po Mie. Tak nenapadejte.
Navíc je očividné, jak obě, Žilková i Hanychová, spolupracují s bulvárem, jak jim je pořád dáván až absurdní prostor, ale kriticky se o nich pisálci nevyjadřují. Pochopitelně, ohrozili by si zdroje. Takže o jakém hltání bulváru je řeč? A u Žilkové pro jistotu ani neumožňují diskuse.

Marta Kubíková
16. 06. 2023 14:27

Juro, Juro....mrkněte na její instáč a uvidíte, jakými aktivitami a počiny se ta nerozumná Agátka chlubí.
A poté si udělejte obrázek a pak mluvte.

Sem samadoma
15. 06. 2023 16:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AHel
15. 06. 2023 16:05

nemůže mít všechno, buď pohodu s dětmi a nebo prachy. Kdyby byly , co k čemu tak se k tomu ani nevyjadřuje. Co čekala, když bude mít 3 děti?... že je to brnkačka...

fany22
16. 06. 2023 10:26

No ale u ní to ve skutečnosti brnkačka je. Co matky, které mají třeba tři předškolní děti a starají se o ně celý den a každý den? Děti, které netráví tolik dní u svých otců v jiné domácnosti? A sama Agáta řekla, že Róza je hodné, klidné miminko. Navíc měla vždycky uklízečku, a chůvu snad má taky, pokud ji zase nevyhodila. A Jaromír, když je navštíví, Rozárku vykoupe, aby si upracovaná Agátka odfrkla, a po nocích ještě uvaří. Vždyť je to fraška.

Uživatel_5522193
15. 06. 2023 15:19

Není jediná matka na světě, která má slabé mléko a taky je to třetí dítě a sama už je na prahu 40 jo děvče, život není peříčko ,ale je hodně jiných maminek, které to zvládnou a nemají mecenáše a matky hlídačky. Jste velká holka,musíte si zvolit priority a pak jde vše.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.