Totální výsměch! Hanychová se pustila do rivalky Krainové
Je to sotva pár dní, co modelka Simona Krainová (50) ohlásila přesun na lechtivou stránku OnlyFans, kde chce vydělávat publikováním svých aktů a už ze všech stran lítá kritika. Ani Agáta Hanychová (38) si nezapomněla přisadit.
Svár mezi oběma modelkami trvá od doby, kdy si vystřídaly hokejistu Jiřího Hudlera a zdá se, že ani po letech u nich nezavládl mír. Kdykoli má jedna z nich důvod druhou popíchnout, neváhají. Teď má korunu nasazenou Agáta.
Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost
„Tak já nevím. To OnlyFans asi ještě vynechám. Vykojený prsa, kruhy pod očima a opar, za to bych nic nedostala,“ vzkázala k poslednímu rozhodnutí Simony z Marbelly, kde si užívá dovolenou i s oběma dcerami, Miou a Rozárkou.
I přes případná neporozumění má však Simona svoje kroky dobře promyšlené. Na platformě OnlyFans se totiž dají vydělávat sta tisíce korun měsíčně. Jen za každého odběratele bude Krainová inkasovat 400 korun měsíčně.
Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!