Milostný trojúhelník u Krainové! Nemám právo to tady sama komentovat, říká | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. března 2023

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Milostný trojúhelník u Krainové! Nemám právo to tady sama komentovat, říká

Modelka Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem ml.
Modelka Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem ml. (Instagram)

Byly doby, kdy bez sebe nedaly ani ránu. Kde se ve společnosti objevila Simona Krainová (49), tam byla zaručeně i Dara Rolins (50) a naopak. Obě krásky si následně pořídily i bydlení vedle sebe. Přitom je k sobě svedl boj o jednoho muže. 

Kdyby nebylo Sagvana Tofiho a jeho slabosti pro obě dvě, patrně by se nikdy nesetkaly. Existují domněnky, že randil s oběma kráskami najednou, jak to ale tenkrát bylo do detailů, si prý už nikdo nevzpomíná. 

Dara Rolins už je v rodině Pavla Nedvěda! Jak ji přijaly jeho děti?

Video se připravuje ...

„Tolik lidí o tom napsalo tolik věcí, že už se v tom ztrácím i já. Kdybych se o tom bavila, tak bych asi chtěla, aby na jedné straně seděl Sagvan a na druhé Darina. To si myslím, že by bylo fér, že bychom si to řekli a strašně se tomu zasmáli,“ rozpovídala se pro eXtra Krainová. „Já si myslím, že vůbec nemám právo to tady sama komentovat, protože my jsme vlastně takový trojlístek, takže bych bez nich nerada rozebírala detaily našeho štěstí,“ dodala. 

Médii prolétly i zprávy o celkovém odcizení Rolins a Krainové, to ale Simona popírá. Přiznala, že lesk večírků obě vyměnily za péči o rodinu, stále ale k sobě mají velmi blízko. „Nikdy tu bláznivou holku nepřestanu milovat. Je ve mně navždy nastěhovaná. Ta její neskutečná energie, charisma, smysl pro humor, talent na vše a to tělo – dělo! Já tedy nevím, jaký poločas to je, moje milá, ale fakt fuck the age. Miluju forever,“ vysekla nedávno Simona Daře dokonce poklonu na sociálních sítích. 

Dara Rolins: Proč se převlékla za Gotta? A jak se jí zpívalo s Charlottkou?

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Mirka2112
16. 3. 2023 • 05:19

Když vás tady čtu, chce se mi zvracet....."Lidská závist je bezmezná"!!!
Jeden vedle druhého jste nešťastní ubožáci, onanujete se pomluvami....

Uživatel_5522193
5. 2. 2023 • 20:16

Už zase ty dvě dorostenky, Aha už nemá co pdatz?

illenne
4. 2. 2023 • 15:46

Na tom videu Darina v tílku. Ta nemá vkus, to se hodí spíše do fitka a ne mezi lidi. Jiřina Bohdalová oblečená vkusně a Darina jen tak, aby se neřeklo. I v New Yorku na ulici focená ve žlutých teplákách, mikině a bundě s kulichem na hlavě. Ještě, že ji tam moc neznají.

Petr Derby
3. 2. 2023 • 15:35

Na ty dve vyzile svazacky se opravdu neda koukat.
Maji zapotrebi si ve veku seniorek hrat na zeny v rozkvetu a roztomile dibliky?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.