Už nezpívá jen Charlotte Gottová: Dcera Rolins v akci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Už nezpívá jen Charlotte Gottová: Dcera Rolins v akci!

Máma s dcerou s dcerou zpívaly Stále dokola.
Máma s dcerou s dcerou zpívaly Stále dokola. (Instagram.com a Bestsport)

O víkendu se v pražské O2 aréně konal životní koncert zpěvačky Dary Rolins (50). Byl plný sexy tanečnic, překvapivých hostů, ale i dojemných momentů. Jedním z nich byl bezpochyby duet Dary s dcerkou Laurou (14).

Mladičká začínající zpěvačka se na pódiu ukázala v samém závěru večera. Bylo to její úplně první vystoupení před živým publikem a zvládla to bravurně. Patřičně pyšná na ni je i její maminka. „Děkuji vám. Ještě jsem se z toho všeho nevzpamatovala. Nonstop si v hlavě promítám ty nejlepší okamžiky večera. Bylo jich tolik. A tento je jeden z těch zásadních, moje Lola se mnou poprvé na jevišti," dojímala se Rolins na svém instagramovém profilu.

Dara Rolins už je v rodině Pavla Nedvěda! Jak ji přijaly jeho děti?

Video se připravuje ...

Laura po mamince zdědila nejen pěvecké nadání, ale i charisma a taneční cítění. Bez zaváhání by v budoucnu mohla rozjet kariéru profesionální zpěvačky. Spoustu lidí ji přirovnává k dceři Karla Gotta (†80), Charllote Gottové (16). Kdo ví, třeba se z nich za pár let stanou konkurentky.

Drama v pražském metru. Požár paneláku! A Dara promluvila o konci Nedvěda

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.