Zvrat po kulatinách u Rolins: KONEČNĚ SVATBA? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Zvrat po kulatinách u Rolins: KONEČNĚ SVATBA?

Dara Rolins názor nezměnila
Dara Rolins názor nezměnila (Koláž Blesk Sport)

Ačkoli měla zpěvačka Dara Rolins (50) několik osudových mužů v životě, léta například žila s Matějem Homolou, se kterým má dceru Lauru, nebo se zpěvákem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem, Pavel Nedvěd (50) je pro ni, zdá se, konečně ten pravý. Bude také tím, kdo Daru přivede před oltář?

Mluví se o nich jako o nejkrásnějším páru současné populární scény - ona, úspěšná zpěvačka s nejméně 42letou kariérou, on, fotbalová legenda, jejíž jméno rezonuje i za velkou louží. Oba mají také za sebou vážné vztahy i životní zklamání, ke své lásce proto přistupují s patřičnou péčí. Nabízí se tak otázka - zacinkají Daře konečně i svatební zvony?

Dara Rolins už je v rodině Pavla Nedvěda! Jak ji přijaly jeho děti?

Video se připravuje ...

Fanoušci jsou  v netrpělivém očekávání, kdy Dara oznámí, že se stane vdanou paní. Otázky na sňatek také patří na seznam těch nejčastějších, které od svých fanoušků dostává. K jejich zklamání ale Rolins nezměnila názor ani po roce prověřeného vztahu po boku pana dokonalého.

„Rozhodně tohle není můj nesplněný sen. Takhle mi je dobře a občas mám strach, že pokud se věci až příliš vyšperkují, tak se mohou pokazit. Myslím si, že určitá nejistota i v těch nejjistějších věcech má své kouzlo,“ odpověděla pro Nový čas na přímou otázku, zda by si přeci jen nenechala navléknout prsten a nechtěla se stát i mladou paní Nedvědovou.

Dara Rolins: Proč se převlékla za Gotta? A jak se jí zpívalo s Charlottkou?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.