Krásky Pořízková, Rolins, Benešová a spol.: SEXY PADESÁTKY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Krásky Pořízková, Rolins, Benešová a spol.: SEXY PADESÁTKY!

Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková (Foto Instagram.com)

Nikdo by jim jejich věk nehádal! Spojuje je mladistvý vzhled a životní elán, recept má ale každá z nich jiný. Počínaje saunováním či cvičením a konče plastikami nebo botoxem. Sexy padesátky Dara Rolins a spol. dokazují, že věk je jen číslo!

Topmodelka Pavlína Pořízková (57)
Polonahá a nechválená

Rok 2023 vyhlíží polonahá. „Konečně se cítím dobře ve své kůži,“ připsala supermodelka k odhalenému snímku na Instagramu a nastínila, že tomu tak asi nebylo vždycky. „Všichni si vždycky myslí, že celý den dostávám jen komplimenty. Takže mí přátelé a milenci s předpokladem, že to slyším pořád, mi je říkají jen velmi zřídka,“ svěřila svým fanouškům Pořízková s tím, že podle ní je každá žena krásná svým způsobem.

Drama v pražském metru. Požár paneláku! A Dara promluvila o konci Nedvěda

Video se připravuje ...

Zpěvačka Dara Rolins (50)
Zamilovaná Darinka

Popová diva podstoupila v minulosti plastiku nosu, prsou a přiznala i pravidelný botox v obličeji. Figuru, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka, si ale udržuje hlavně zdravým životním stylem a pohybem. Konec roku třeba trávila se svým fotbalistou Pavlem Nedvědem (50) na lyžích v italských Alpách. „Hlásím, že jsme se přesunuli na hory a máme se krásně,“ napsala Dara cestou z Livigna do stanice lanové dráhy ve výšce 3000 metrů nad mořem.

Cvičitelka Hanka Kynychová (54)
Mazaná manželka

Sociální sítě zásobuje odvážnými fotkami. Chce tak prý ostatní ženy vyburcovat k tomu, aby se sebou také něco dělaly. Sama se udržuje v kondici i kvůli svému manželovi Jindřichovi. „Mými akty a odhalenějšími fotkami chci holkám i říct, že tady máme chlapy, kteří s námi třeba žijí už třicet let a také se o sebe starají, aby se nám líbili. A my bychom měly mít v sobě tu morálku také, aby se ten muž třeba neotáčel za jinými,“ vysvětlila.

Lucie Benešová si staví sen! Ale bez manžela Matonohy

Video se připravuje ...

Herečka Lucie Benešová (48)
Činorodá babička

Oblíbená herečka je nejen aktivní mámou čtyř dětí, a dokonce už i babičkou. Díky osvojené Sáře (23) se loni dočkala první vnučky Melánie. Přestože má padesátku na krku, vypadá stále výborně. Kromě zdravého životního stylu vyznává jako recept na krásu pravidelné návštěvy wellness. „S novým rokem se začínám zase častěji saunovat, jíst zdravě a hubnout. Dcera má plavání a já mezitím chodím na saunovací rituály,“ svěřila se herečka.

Spisovatelka Martina Formanová (56)
Veselá vdova

Spisovatelka a vdova po oscarovém režisérovi Miloši Formanovi (†86) pracovala dříve také jako modelka. A i ona ještě občas ráda zapózuje před fotoaparátem, aby předvedla, že má stále co ukázat. Ve formě se udržuje například skupinovým cvičením. „Moje chvilka zenu přichází obvykle po pilates. Anebo po dvou skleničkách vína,“ přiznává krásná Martina s tím, že se nevyhýbá ani malým neřestem.

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.