Dara Rolins volá o pomoc! FINANČNÍ POTÍŽE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Dara Rolins volá o pomoc! FINANČNÍ POTÍŽE

Dara Rolins
Dara Rolins (Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek)

Nejen o Vánocích se mají konat dobré skutky, ale sváteční období k tomu zkrátka vybízí. Toho si je vědoma i zpěvačka Dara Rolins (50), která své slavné jméno a popularitu na sociálních sítích čas od času využívá pro dobrou věc. Tentokrát se zaměřila na ty, kteří pomoc dozajista potřebují.

Zkraje roku pomáhala maminkám s dětmi, které musely narychlo opustit Ukrajinu. Tehdy si Dara Rolins uvědomila, jak velký dosah díky sociálním sítím má a kolik lidí může oslovit k pomoci. Proto se nyní rozhodla opět spojit síly se svými sledujícími, aby tím pomohla zvířecím útulkům, které nyní bojují s finanční krizí.

Drahé Vánoce, i cena cukroví stoupá! Detaily bitky u Dary a Nedvěda a krutá zima na Ukrajině

Video se připravuje ...

„Vím, že ne každý psík má takové štěstí jako ten náš, přesněji naše milovaná Foxinka. A protože jich je velmi mnoho týraných, opuštěných a hladových, chci vás poprosit o libovolný finanční příspěvek na pomoc útulkům, které všechny tyto smutné zvířátka zachraňují a starají se o ně," napsala ke snímku, na němž pózuje se svou čtyřnohou parťačkou. Svými slovy pak popsala krutou realitu, kterou v dnešní době též není radno přehlížet.

„Situace v útulcích je extrémně kritická, přemnožené kočky a štěňátka mezi odpadky... Jsou Vánoce a já chci poprosit ty, kteří mají srdce a zdravý rozum, aby se se mnou zapojili do celorepublikové sbírky," zní prosba Dary Rolins, jak napsal web TN CZ. Reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat. Některé inspirovala k jednání, jiní se zpěvačce chlubili tím, že na svátky obdarovali útulky potřebnými produkty i penězi. Pocit z vykonání dobrého skutku je přeci jen stále k nezaplacení!

Požár paneláku! A Dara promluvila o konci Nedvěda

Video se připravuje ...Přečtěte si
illenne
2. 1. 2023 • 10:52

Nejlepší by bylo, kdyby to zafinancovala sama a nechala normální lidi žít. Každý pomáhá, jak může i bez její výzvy. Nejspíše se opět potřebuje zviditelnit, proto najednou tak velká prosba. Když si nekoupí za desetitisíce kabelku a za další desetitisíce boty, tak pomůže řadě zvířátkům a jejich útulkům.

Genevive Winklerová
31. 12. 2022 • 08:44

Její peníze a starosti je sranda, kéž by na tom spousta lidí byla lépe

yarda
30. 12. 2022 • 11:25

To spíš její pí ár.

Jimmi
30. 12. 2022 • 08:44

Je to prostě blbka, to se ví už dávno.

fays adam
29. 12. 2022 • 18:51

hi

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.