Zarážející proměna Žilkové: Podstoupila změnu kvůli Holomáčovi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Zarážející proměna Žilkové: Podstoupila změnu kvůli Holomáčovi?

Veronika Žilková
Veronika Žilková (Foto: Instagram.com)

Obecně by Veronice Žilkové (61) mnoho lidí šedesátku netipovalo. Temperamentní herečka vypadá skvěle a ve svém věku je stále velmi aktivní - na sociálních sítích kupříkladu pravidelně vyzývá své příznivce ke společnému cvičení. Nyní dokonce podstoupila změnu, která její mladistvý vzhled ještě dvakrát podtrhla!

Nový chlap v životě, nová Veronika! Láska k Josefu Holomáčovi (62), baskytaristovi skupiny Argema, herečce viditelně prospívá. Nyní se na sociálních sítích pochlubila snímkem, kterým většině svých sledujících vyrazila dech. Veronika na svém instagramovém profilu zveřejnila selfie, na níž kromě zářivého úsměvu dala na odiv i své prodloužené vlasy.

Veronika Žilková seznámila bratra s novým partnerem: Čekala na požehnání

Video se připravuje ...

Herečku má veřejnost spjatou s blonďatým mikádem, které za relativně krátkou dobu o kus povyrostlo. Může za to předvánoční překvapení od dcery Agáty (37). Ta jí nadělila první dárek v podobě prodloužení vlasů a herečka okamžitě prokoukla. „Agátko, děkuji za první vánoční dárek. Vlasy, které teď mohou v maskérně žehlit, kulmovat i barvit. Moje vlasy trpět nebudou," poděkovala dceři na Instagramu Veronika Žilková.

Kulový Blesk: Žilková jako strhaná máma exceluje. Kozub to trochu přehání

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.