Agáta brání Ornellu! Tohle ať Vágner od Krainové raději nečte | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Agáta brání Ornellu! Tohle ať Vágner od Krainové raději nečte

Agáta Hanychová a Simona Krainová patří mezi rivalky už řadu let
Agáta Hanychová a Simona Krainová patří mezi rivalky už řadu let (Foto Blesk - Ladislav Křivan)

Jestli chtěla Simona Krainová (50) způsobit svým přesunem na platformu OnlyFans která nabízí placený lechtivý obsah, pořádný poprask v celém šoubyznysovém rybníčku, bravo! K jejímu počinu se totiž vyjádřil kdekdo a co víc? Všichni se začali i parádně dohadovat. 

Ať už si hodnotí Krainovou za její nápad nabídnout uživatelům OnlyFans za peníze svoje akty každý jak chce, jedno je jasné. Simoně se podařilo rozpoutat bouřlivou diskuzi a otevřít i letitou válku s Hanychovou.

„Viděla jsem, jak se Simča pustila do Štikovic rodiny. Ony se nějak dohadovaly o základce? Já vím, že Simona má jenom základku, ale Ornella nemá jen základku, ne? Ta má maturitu," obula se Agáta Hanychová do Krainové. A ve svém živém vysílání na Instagramu nenechala nit suchou ani na modelčině partnerovi Karlu Vágnerovi: „Ten její zrzoun se pustil do Ornelly, mojí Ornelly, to ne!" 

Ornella Koktová na MFF KV: Po 11 letech na místě, kde se vyhrotil vztah s Pepou

Video se připravuje ...

„Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze na chleba,“ vyjádřila se k počinu Krainové Ornella Koktová a dodala, že jejich rodina uznává spíše tradiční hodnoty. Odpor k tomu, co Krainová dělá, vyjádřila i Monika Binias. „Mně nějaká Krainová je úplně u zadku. Je mi úplně jedno, co tyhle postavy dělají. Jestli její manžel vydělává, nevydělá, jestli je úspěšný, neúspěšný… Já jsem chtěla svým vyjádřením říct, že dívky, slečny, ženy od rodin, aby si nemyslely, že tohle je nová forma, která je akceptovatelná. To je všechno. Mně nějaká Krainová je jinak úplně jedno,“ řekla na dotaz redakce Život v Česku. Její vyjádření se ale rychlostí světla dostalo až k Símě, která okamžitě publikovala fotku Binias v Instastories a připsala: „Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých, umaštěných nul.“ Karel Vágner svou manželku ještě podpořil slovy: „Tato nevkusná rodina, tu špiní mediální prostor a dělá ostudu už 15 let.“

A pak se strhla ještě větší mela. Vzhledem k tomu, že do rodiny patří i Ornella, nešlo jinak, než že se své manželky zastal i Pepa Kokta„Vono nemůže být každej nóbl rodina, čo tu nerobí hanbu a která “nešpiní mediálny priestor………špinit mohou jen vyvolení……,„ stojí v jeho vyjádření ostře namířenému proti Vágnerovi.

Ve finále Krainová nahrála na smeč Agátě, která nejen podpořila kamarádku Ornellu, ale šťouchla si do letité rivalky slovy: „Viděla jsem, jak se Simča pustila do Štikovic rodiny. Ony se nějak dohadovaly o základce? Já vím, že Simona má jenom základku, ale Ornella nemá jen základku, ne? Ta má maturitu."

Ornella Koktová ve Výměně manželek prozradí děsivé detaily rodinných vztahů

Video se připravuje ...Přečtěte si
bobrovec
31. 8. 2023 • 21:19

No jo no, když má někdo jen základku, tak je jasný že jednoho dne skončí někde v bordelu či online bordelu jako je only fans. Chudák děti co pak musí někde poslouchat, že máma je na tom tak, že musí za peníze vystrkovat prsa a někdo si ji zaplatí a ukáji se u toho díváni. Holt když není na chleba tak musíš!

Celebrity-chachacha
31. 8. 2023 • 17:27

😁😁😁🤮🤮🤮

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.