Plekanec podle Šafářové totálně selhal | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. června 2023

Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Plekanec podle Šafářové totálně selhal

Tomáš to nemá s Lucií vůbec jednoduché
Tomáš to nemá s Lucií vůbec jednoduché (Tilen Vajt a Pavel Dvořák /Expres.cz / Profimedia)

První sluníčko vytáhlo rodinku známých sportovců do přírody.  Vyjížďka i s dětmi na kolech ovšem dle představ Lucie Šafářové (36) zrovna nedopadla a ze čtyřicetiletého manžela měla jen srandu.

Vedle Lucie se do pedálů obuli synové jejího partnera Matyáš (11) a Adam (7), zatímco společná dcerka nasedla na kolo, které táhl táta Tomáš. „Tahle malá ženská okomentuje vše i za jízdy,“ okomentovala Šafářová roztomilé švitoření tříleté Leontýnky na Instagramu. Zanedlouho ovšem musela naše rodinka ze sedel, neboť se dostala do hodně náročného terénu. 

Koranteng o otci a životě v Africe. A utajená svatba Plekance a Šafářové

Video se připravuje ...

„Když vybírá trasu Tomáš, tak se to musí všechno slaňovat. Vyloženě cyklostezka,“ neodpustila si bývalá tenistka rýpnout do manžela, který musel kola přenášet v rukou a cyklovýlet byl následně ukončen nástupem do vlaku směr domov. „Ještě, že ty české dráhy mají velké vagóny pro kola,“ výsměšně dorazila Plekance manželka.

7 pádů Honzy Dědka: Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová

Video se připravuje ...Přečtěte si
Eva Hanousková
29. 3. 2023 • 13:34

Nevím, co si o sobě myslí tahle ta ženská. Myslí si o sobě, ze je dokonalá a furt se neváží do svého manžela. Tuhle tu nádheru fakt nemusím.

pea.p
28. 3. 2023 • 14:32

Tak Vondráčkovou do toho taháš akorát ty.

lekno
27. 3. 2023 • 22:53

No tak zřejmě nebude Tomáš dokonalý vůdce pro Lucii Š. Selhal, no, stane se.. Asi se na něj nedívá přes barevné brýle, které se třeba hodili před volbami na kvalitní vnímání osobností politiků, aby poctivě vybrala s manželem toho jejich nej-vůdce.. Každý má svůj vkus a svůj názor na jiného člověka. Je to nakonec jejich věc, komu fandí v politice. Po čase možná poznají lépe toho, komu fandili - podle jeho skutků..

Moran
27. 3. 2023 • 20:17

... AHel, ty píšeš, co je komu do to co dělají a koho to zajímá, ale kompletně jsi je tady pomluvila, co dělají. Ale v jednom jsem při tobě, ti jak lezli Pavlovi do zadku. To teda se mi taky nelíbilo 👎 Petr Pavel, není můj prezident 👎

AHel
27. 3. 2023 • 19:52

Já si tak říkám, proč se o nich píše. Mají svůj rodinný život a co je komu do toho, co dělají...jedou na výlet s dětmi no a co? To děláme všichni, proč se píše o nich. Oba bez vzdělání ale s prachama za tenis, proč ne, ale nic více. Proč oni vystupují při podpoře dnešního prezidenta? To dělají za peníze, vsadím se, že ani neví, kdo to je, nestudovali jeho život...ale hlavně, že jsou vidět.... to je hrůza.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.