Manželka olympijského šampiona Lucie Šlégrová: Návrat do práce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Manželka olympijského šampiona Lucie Šlégrová: Návrat do práce!

Lucie Šlégrová
Lucie Šlégrová  (Martin Hykl)

Misska proslavená svým přírodním bujným poprsím Lucie Šlégrová (41) je stále na mateřské se synem Ronem (2,5). Po čtyřech letech se ale už těší do práce!

„Už nějaký čas pracuji na svém projektu, který bude pro mě opravdu výjimečný. Zjistila jsem, kolik v sobě mám odvahy a nápadů, tak do toho jdu naplno. O co přesně jde, řeknu až v červnu, zatím je to moje velké tajemství,“ pochlubila se Aha! vnadná kráska a ﷯manželka bývalého hokejisty Jiřího Šlégra (51)

Nejvnadnější Miss Lucie Šlégrová jde pod kudlu! Manžel je proti

Video se připravuje ...

„Manžel byl nadšený a plně mě v tom podporuje. Vždy jsem pracovala, nejsem taková ta typická hokejová holka, co se nechá živit a manžel to respektuje. Myslím, že je na mě i pyšný, že chci sama vydělávat,“ dodala Lucka. Ta s Jirkou nechyběla na párty karlovarské minerálky ke Světovému dni vody v pražském Národním muzeu. 

Lucie Šlégrová

Video se připravuje ...Přečtěte si
Martin Tesařík
23. 3. 2023 • 07:11

Tahle Dorota z Teplic není typická hokejová holka co se nechá živit!!!! Bude mít svůj nový projekt!!?? Která máma po mateřské si může dovolit rozjet jakkoliv byznys nebo projekt!!! Kdo to financuje?? Ty Dorotě! Šlégr! Kdo jiný -)

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.