Manželství v troskách: Odkopnutá Šlégrová sama na děti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. března 2023

Svátek slaví Dita, zítra Soňa

Manželství v troskách: Odkopnutá Šlégrová sama na děti

Lucie Šlégrová promluvila o těžkém životním období
Lucie Šlégrová promluvila o těžkém životním období (Instagram, archiv)

Myslela si, že žije americký sen, idylka se ale začala bortit jako domeček z karet. Modelka a bývalá Misska Lucie Šlégrová (41) promluvila o nejtěžším životním období, kdy po rozpadu manželství zůstala sama na dvě děti a ztrácela naději, že vůbec někdy potká pravou lásku. 

„Byla jsem v situaci, kdy jsem byla s klukama, pětiměsíčním synem a tříleťákem, zhruba tři čtvrtě roku sama. A musím říct, že na to nikdy nezapomenu. Na ten můj vnitřní boj, který jsem celou tu dobu sváděla,“ rozpovídala se na sociálních sítích. 

Lucie Šlégrová se vrátila k tancování! A bude mít vystoupení

Video se připravuje ...

„Ten tři čtvrtě rok mi přišel strašně dlouhej a už jsem ztrácela naději, že někoho potkám, kdo mě v tom životě se dvěma dětma přijme,“ popsala svoje obavy, které provázela bezmoc, strach i proplakané noci.

Po bolavém rozchodu ale přišel nával štěstí, který trvá dodnes. Lucie je už několik let  šťastná po boku bývalého obránce Jiřího Šlégra (51), za kterého se v roce 2015 provdala. 

Uslzená Lucie Šlégrová opuštěná v kině: Smutná pravda o tom, proč s ní nešel manžel!

Video se připravuje ...
promluvila o Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.