Lucie Šlégrová: Koupím od tebe tanga a pošlu ti 300 eur | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Lucie Šlégrová: Koupím od tebe tanga a pošlu ti 300 eur

Lucie Šlégrová
Lucie Šlégrová (instagram.com, archiv, Profimedia.cz)

Modelka Lucie Šlégrová (41) je velmi aktivní na sociálních sítích. Nedávno ale poznala, že to na nich může být i dost nebezpečné. Začal jí totiž vypisovat neznámý muž, který ji neustále otravoval s neslušným návrhem.

Šlégrová se ho ale nezalekla, ba naopak. Zprávy, které jí jistý Daniel psal, se rozhodla veřejně sdílet. „Koupím od tebe tanga a pošlu ti 300 eur. Jaké máš číslo účtu? Peníze ti pošlu na účet,” zněla jedna z nich. Lucie ho samozřejmě ignorovala. Jemu to však nedalo a znovu se připomněl. „Jakou barvu mají dnes tanga, které máš oblečené?” zeptal se Daniel, který byl očividně neodbytný. Proto se mu Šlégrová rozhodla konečně odpovědět, a to formou mluveného videa, které veřejně sdílela na svém profilu.

Nejvnadnější Miss Lucie Šlégrová jde pod kudlu! Manžel je proti

Video se připravuje ...

„Dobrý večer, Danieli. Já vám samozřejmě vyhovím. Vždy se snažím lidem vyhovět. Nikdy mi to nic neudělalo. Pokusím se vyhovět i vám. Moje nejoblíbenější barva je tělová. Mám je nejradši, protože se prádlo krásně schová i pod světlejší prádlo. Není tolik vidět. Je to fajn,” pronesla Lucie s nadsázkou jí vlastní. „Protože vaše prosba je velmi naléhavá, tak vám pošlu své úplně nejoblíbenější kalhotky. Věřím, že se k nim budete chovat slušně. Číslo účtu také pošlu. Věřím, že se na všem domluvíme,“ řekla modelka, která vzápětí místo tang vyndala obří bombarďáky. Nutno říct, že své fanoušky tím velmi pobavila.

Lucie Šlégrová se vrátila k tancování! A bude mít vystoupení

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.