Modelka a bývalá misska Lucie Šlégrová: Celý život skoro nejím | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. listopadu 2023

Svátek slaví René, zítra Zina

Modelka a bývalá misska Lucie Šlégrová: Celý život skoro nejím

Lucie Šlégrová na Maledivách.
Lucie Šlégrová na Maledivách. (foto: Instagram.com)

Ačkoliv modelce a bývalé miss Lucii Šlégrové (41) mnoho žen závidí bujný dekolt a perfektní postavu, ukázalo se, že ani ona nemá nic zadarmo. Celý život prý skoro nejí! Přestože je osm let vdaná za bývalého hokejistu Jiřího Šlégra (52), znova si v rámci módní přehlídky vyzkoušela, jaké to je mít na sobě svatební šaty.

A rovnou také prozradila, že svou štíhlou postavu nemá rozhodně zadarmo. „Zvlášť po té čtyřicítce s tím bojuju, ale snažím se. Celý život skoro nejím, musím se hodně hlídat a omezovat,“ přiznala Lucie a dodala, že když byla mladší, hladovění jí ani moc nevadilo. „Nebyla jsem žádný gurmán, zato teď bych sežrala všechno, co vidím. Všechno se mi líbí, chtěla bych to ochutnat,“ svěřila Šlégrová pro Super.cz.

Modelka Lucie Šlégrová: První plastickou operaci těžce prožívala

Video se připravuje ...

Ani tak ale Šlégrová nedrží žádné drastické diety. „Samozřejmě jím. Nejsem typologicky vychrtlý typ modelíny, na které se na přehlídkách obdivně dívám,“ přiznala modelka menší závist vůči hubeným kolegyním. Ve formě se Lucie poslední dobou udržuje hlavně tancem, ke kterému se po letech vrátila.

Lucie Šlégrová vytasila obří poprsí. Mrkněte, jak vypadá máma od tří dětí v plavkách!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.