Tragédie Vojty Kotka a Jakuba Prachaře: Smrt zvířecích mazlíčků! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Tragédie Vojty Kotka a Jakuba Prachaře: Smrt zvířecích mazlíčků!

Vojta s Jakubem jsou v pořadu kapitány svých týmů již 4 roky.
Vojta s Jakubem jsou v pořadu kapitány svých týmů již 4 roky. (Foto FTV Prima)

Ačkoliv je pořad Máme rádi Česko především o zábavě, čas od času se v něm objeví i méně humorné historky ze života. Ovšem to by nebyli Jakub Prachař (39) a Vojta Kotek (35), kdyby si neuměli udělat legraci ani z rodinné tragédie!

Hned v úvodu včerejšího dílu začal na svého čtyřnohého kamaráda vzpomínat jeden z kapitánů Kotek. „Měli jsme psa, byl to trpasličí pudl a měl hrozně příjemnou srst,“ popisoval Vojta. Jednoho dne se ale jeho pejsek utopil. Ještě horší smrt ale potkala zvířecího člena Prachařovic rodiny – kocoura Tomíka.

Přiznání Kotka a Prachaře v Máme rádi Česko: Riskantní zkušenosti s alkoholem!

Video se připravuje ...

„Máma (Dana Batulková, pozn. red.) jednou říkala – Kubíčku, jdi se podívat, já mám pocit, že Tomík je rozjetej u silnice... Tak jsem ho odlepil, byl jak na sucháč, a máma řekla, že se ho musíme zbavit,“ vzpomínal Jakub. „ Děda (Ilja Prachař, pozn. red.) říkal, že to zvládne. Měl kotel na dřevoplyn, a jak se toho Tomíka snažil dát dovnitř, tak došlo k přepůlení. Ale ani to nešlo, tak došlo k přeložení na čtvrtku. Babička měla radost, jak to hezky hřeje,“ vyprávěl Prachař s humorem sobě vlastním. Překvapení soutěžící nevěděli, zda se smát nebo jen nevěřícně koukat.

Máme rádi Česko dnes: Langmajer s Gondíkovou v pořadu proti své vůli. Krajčo pohořel na vlastním hitu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.