Nominace na Českého lva: Šanci má i Tomicová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 8. prosince 2023

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Nominace na Českého lva: Šanci má i Tomicová!

Pavla Tomicová je nominována za hlavní roli ve filmu A pak přišla láska.
Pavla Tomicová je nominována za hlavní roli ve filmu A pak přišla láska. (Foto Aha! – Martin Hykl, Pavel Machan, Jakub Poláček)

Nejvíce nominací na Českého lva si od akademie vysloužilo psychologické drama Arvéd a historický snímek Il Boemo. Na paty jim ale šlape i film Banger. Z herců budou o ceny bojovat např. Pavla Tomicová (60), Adam Mišík (25) nebo Vojtěch Dyk (37).

Vítězové všech kategorií budou známí 4. března, kdy proběhne v pražském Rudolfinu jubilejní 30. ročník předávání cen Českého lva. Nominace získalo 32 filmů, všem ale jasně vévodí tři tituly, dva z nich (Arvéd a Il Boemo) podle skutečné události, třetí (Banger) natočený celý na mobilní telefon. Hlavní představitelé těchto filmů se utkají také v kategorii Nejlepší herec v hlavní a vedlejší roli.

Hvězda seriálu ZOO Pavla Tomicová: Jak jsem zhubla 35 kilo!

Video se připravuje ...

Za film Arvéd byl za vedlejší roli nominován Saša Rašilov (50), v hlavních rolích pak za film Il Boemo Dyk a za film Banger Mišík. Svého prvního lva má letos možnost získat také Pavla Tomicová, která je nominována za hlavní roli ve filmu A pak přišla láska...Byla by to pro ni jistě dobrá náplast za to, jak ji po 19 letech opustil manžel Ondřej Malý (56) kvůli mladší herečce Kristýně Kociánové (37), s níž si pořídil dítě.

Václav Neužil

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.