Trojan, Bagárová, Šebrle... Nejdrsnější krachy vztahů slavných | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. dubna 2024

Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch

Trojan, Bagárová, Šebrle... Nejdrsnější krachy vztahů slavných

Ivan a Klára Trojanovi
Ivan a Klára Trojanovi (ara)

Něco krásného začíná a něco krásného končí. To druhé letos platilo hned pro celou řadu známých českých i zahraničních párů, kterým se jejich vztah rozpadl. Často byla za rozchodem nevěra, někdy jenom to, že si ti dva prostě nerozuměli. Tady je přehled letošních partnerských zkrachovalců.

SHOWBYZNYS

Pavla Tomicová (60) a Ondřej Malý (56)

Dlouho držela bobříka mlčení a ztrácela se před očima. Až po půl roce vyšlo najevo, že oblíbené herečce krachlo po 19 letech manželství. Herec jí oznámil, že odchází za jejich kolegyní Kristýnou Kociánovou (37), s níž má od září potomka.

Veronika Žilková (61) a Martin Stropnický (66)

Přišlo to jako – mail z Izraele! „Dostala jsem mail, že mě už nemiluje a jeho případný nový vztah je jen toho důsledek a že se omlouvá,“ svěřila herečka o krachu 14letého manželství s velvyslancem, který si nabrnkl svou podřízenou.

Eva Decastelo (44) a René Decastelo (49)

Nešťastná třináctka! Moderátorka a scenárista se rozvedli po 13 letech. „Za naším rozchodem nebyl nikdo třetí,“ tvrdí svorně. On má ragbistku Evu Korniovou Jung (41), ona fotografa Tomáše Třeštíka (44).

Ivan Trojan (58) a Klára Pollertová-Trojanová (51)

Tohle nečekali snad ani oni. Po 30 letech manželství si vypořádali společný majetek. Herec už několik měsíců žije sám se psem v domě v pražských Košířích, herečka se přestěhovala se syny na Smíchov.

Monika Bagárová (28) a Makhmud Muradov (32)

Rozbitý džbán se nemá slepovat! Návrat zpěvačky k zápasníkovi MMA kvůli dceři Rumince (2) nevyšel. „Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost,“ řekla v červenci Monika.

Veronika Žilková seznámila bratra s novým partnerem: Čekala na požehnání

Video se připravuje ...

ZAHRANIČÍ

Harry Styles (28) a Olivia Wildeová (38)

Umělecký pár se rozhodl po skoro dvou letech dát si pauzu. „Nikdo nikoho neponížil, pro Harryho to byl jeho nejdelší vztah,“ uvedl nejmenovaný známý páru. Ten spolu ještě před rozchodem natočil film To nic, drahá.

Úmrtí 2022: Kdo ze slavných nás tento rok opustil?

Video se připravuje ...

Leonardo DiCaprio (48) a Camila Morroneová (25)

Zřejmě rozchod roku! Herec dostál své pověsti, a jakmile svůdná modelka dosáhla věku 25 let, krátce nato ji vyměnil za mladší model. Leo prostě se »staršími« slečnami nerandí...

SPORT

Gerard Piqué (35) a Shakira (45)

Fotbalista Barcelony chodil se slavnou zpěvačkou od roku 2011 a mají spolu dva syny, ale letos ji odkopl a vyměnil za milenku Claru (23). Shakira odloučení zprvu těžce nesla: „Je to jako zlý sen!“

Celý článek naleznete v tištěné podobě deníku Aha! (28. 12. 2022)Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.