Pohřeb maminky Veroniky Žilkové Olgy (†98): Přijel i syn z Panamy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Pohřeb maminky Veroniky Žilkové Olgy (†98): Přijel i syn z Panamy!

Veronika Žilková s dcerou Agátou Hanychovou a jejím partnerem Soukupem na pohřbu Olgy Žilkové.
Veronika Žilková s dcerou Agátou Hanychovou a jejím partnerem Soukupem na pohřbu Olgy Žilkové.  (Foto: Pavel Machan, David Kundrát, David Malík)

S maminkou Veroniky Žilkové (61) se přijela naposledy rozloučit nejen její početná rodina. Dorazil dokonce i bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda (66). Někteří důležití lidé na místě ale přece jen chyběli...

Pohřeb Olgy Žilkové (†98) se konal včera od 11 hodin v únětickém kostele Nanebevzetí Panny Marie. Dorazila nejen těhotná Agáta Hanychová (37) s partnerem Jaromírem Soukupem (53), ale i její sestra Kordula Stropnická (17) a bratři Cyril (33) a Vincent (25). Své děti Kryšpína (11) a Miu (5) ale Agáta posledního rozloučení s prababičkou ušetřila. Na pohřeb nedorazil ani současný partner Žilkové Josef Homoláč (62). Veroniku tak podporoval hlavně její bratr Štěpán Žilka (70), který přiletěl až z Panamy, a nechyběla ani jejich sestra Jarmila (72).

Pohřeb Olgy Žilkové

Video se připravuje ...

Rakev nesli vnuci

Rakev po zádušní mši vynesli z kostela vnuci v čele s Cyrilem a Vincentem. Smuteční průvod se vydal od kostela k rodinné hrobce, kde byla rakev s ostatky uložena. Uložen tu je již nejmladší syn Žilkové Melichar (†198 dní). Po konci obřadu odjeli hosté k Veronice Žilkové na kar.

Veronika Žilková: Agátu jsem jako dítě odstrkovala! Kvůli komu?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.