Posun ve vztahu Mišíka a Jiráskové: Slova mámy Kubelkové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 24. září 2023

Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata

Posun ve vztahu Mišíka a Jiráskové: Slova mámy Kubelkové

Natálie už sdílí domácnost s Adamem Mišíkem
Natálie už sdílí domácnost s Adamem Mišíkem  (Robert Klejch)

Zpěvák Adam Mišík (26) a Natálie Jirásková (18) spolu už od loňského léta sdílí domácnost. Ačkoli bylo Natálii pouhých 17 let, když vyletěla z hnízda, dokáže se o všechno postarat. V Show Jana Krause prozradila, co ji na Adamovi nejvíce vadí. 

Je to všude stejné. Natálii nejvíce vadí Adamova nepořádnost. „Doma po sobě neuklidí, dělá bordel,” práskla na něj v červené sedačce Jana Krause. Jinak jim vše ale klape, možná i protože jsou si vzácní. Oba jsou totiž vytížení. „My s Natálkou jsme rádi za každý moment spolu. Ona studuje a má to fakt těžký a já zase točím,” vysvětlovil Mišík s tím, že jsou nejvíce rádi, když si mohou zapnout televizi a jenom se dívat.

Sexy Iva Kubelková slaví 45: Velmi osobní překvapení od partnera!

Video se připravuje ...

A jak mladičká Natálie zvládá odloučení od mámy, Ivy Kubelkové? „Stýská se nám samozřejmě oběma, ale já už jsem ten život chtěla taky vzít trochu do svých rukou a trochu se posunout,“ uvedla již dříve pro eXtra.cz.

I Kubelková je s výběrem partnera své dcery spokojená. „Je fajn kluk, ani jeden nemáme problém s komunikací. S Natálkou jsou spokojení, je jim fajn, nemám důvod nic řešit," řekla na Adamovu adresu pro Super.cz a dodala: „Dávno jsem se zbavila přestavy, že rodič může v tomto ohledu něco změnit. Pro mě je prioritou, aby byla šťastná a spokojená. Ať chodí, s kým chce."

Iva Kubelková promluvila o plastice prsou! Nezvládala jsem to, přiznala

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.