Burešová na mateřské překvapí: Ze ZOO úplně nezmizí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Burešová na mateřské překvapí: Ze ZOO nezmizí!

Eva Burešová a její zvětšující se těhotenské bříško
Eva Burešová a její zvětšující se těhotenské bříško (Instagram)

Už je jasné, kdo bude bdít nad miminkem, které se Evě Burešové (28) a Přemku Forejtovi (45) brzy narodí. Od štábu seriálu ZOO dostala nastávající dvojnásobná matka obřího plyšového medvěda. „Člověk vidí, že ho tu mají rádi,“ přiznala představitelka Viky a dojetím. „Vůbec jsem žádnou rozlučku nečekala.“

Dotočily se poslední scény a Eva už jen tak do ateliéru nezabrousí. Čeká ji životní role maminky. Ze ZOO ale úplně nezmizí. „Je to oblíbená postava, bude se nyní objevovat prostřednictvím telefonů,“ prozradila novinku Eva. „Už jsme něco zkoušeli, doma mi pomáhal partner, myslím, že to bude zajímavé,“ usmála se. Burešová potají po posledním natáčecím dni utřela slzy dojetí, naložila dárky do auta a vyrazila domů.

Eva s méďou v tulící akci!

„Teď se těším na to, že budu hodně spát. Posledních pět let bylo dost náročných, a to těhotenství k tomu...“ připustila. Toho, co ji v příštích měsících čeká, se malinko obává. „Pořád si říkám, že to bude fajn, jindy ale zase, jestli zvládnu být maminka dvou dětí. Jak se stane, že začnu milovat dvě děti najednou? Pět let dostával veškerou lásku jen Nathánek. Nevím, jaké to bude, ale nesmírně se na to těším,“ přiznala obavy.

Těhotná Eva Burešová už zná pohlaví miminka! Ale jméno je problém

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.