Burešová se sama odepsala: Tahle kráska ji sesadila z trůnu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Burešová se sama odepsala: Tahle kráska ji sesadila z trůnu

Hvězda Eva Burešová (28), která si zahrála hlavní roli v seriálu Slunečná a nyní i v seriálu Zoo, se čím dál tím víc zakulacuje. Během těhotenství by se měla rozhodně šetřit, nicméně její drastické rozhodnutí televizi Prima šokovalo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zuzakirsch
18. 09. 2022 15:05

Pecháčkovou poslat na kurzy herectví, pak nechat vyfotit do Playboye...

Uživatel_5586324
04. 07. 2022 07:44

Každý někdy začínal a zkušenostmi se vypracoval. Vzpomínám si třeba, když začínal zpívat Karel gott, co negativních reakcí na něj bylo a kam to pak dotáhl a národ ho miloval. kolikrát , když se dívám jak začínali herci, které dnes už označujeme jako super a nej, taky ty jejich výkony nebyly dokonalý. Jasně, někdo má větší talent už od přírody, ale zas když chybí píle a pokora, tak mnohdy ten talent přijde vniveč. A taky je asi pro herce důležitý dobrý režizer, který ho vede a řekne mu takhle ano, takhle ne.

AHel
13. 06. 2022 19:38

Paní Burešovou nemusím, nelíbí se mi typově, přehrává a teď s tím těhotenstvím, namyšlené stvoření. ZOO je příšerný seriál a ta nová hvězdička, která tam hraje a má být prý nástupkyně Burešové je tragédka. Čí to je tlačenka? Nelibí se mi jako děvče a jako herečka to je také velké mínus....chudák holka....že jí někdo nechal vystudovat herectví, že jí to neřekli, že nikdy nebude TOP.

Lenatko
05. 06. 2022 10:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zajemce
03. 06. 2022 17:21

naprosto souhlasím s majkou..Pecháčková prostě na herečku nemá a i kdyby jste se snažili jak chtěli, oblíbená nebude ..Evina je herečka,výborná zpěvačka a hodně všestranná ..Pecháčková na ní nemá a nikdy mít nebude, nepřirozená , mimika špatná, krčení čela a u všeho pořád stejný výrazy....bohužel ani na focení se mi nelíbila..s tím se člověk prostě musí narodit a ne někoho tam protlačovat

majka-ot
03. 06. 2022 17:06

M.Pecháčková není herečka, natož hvězda. Umí dobře krčit čelo a vše hraje stejně.

ninka123
03. 06. 2022 08:38

řekla bych, že už přehrává i Burešová, je si sebou moc jistá a začíná být nepřirozená

ovoce111
02. 06. 2022 20:14

Pár dílů jsem viděla, ale Pecháčková je tragédie. Přehrává, je nepřirozená, žádnou hvězdu nevidím.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.