Brejchová jde přes mrtvoly! Kudla do zad nejlepší přítelkyni | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. srpna 2022

Svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Brejchová jde přes mrtvoly! Kudla do zad nejlepší přítelkyni

Brejchová odloudila Kamila Moučkové manžela
Brejchová odloudila Kamila Moučkové manžela (Blesk – Pavel Machan a archiv Blesku)

Kniha Moje máma Jana Brejchová, kterou sepsala Tereza Brodská (56), sype daší esa z rukávu. Jedna pasáž je věnována poslednímu partnerovi, Jiřímu Zahajskému (†68), včetně toho, jak se s českou bardotkou dali dohromady. Tvořili sice šťastný pár řadu let, ale že by to bylo úplně fér k její nejlepší přítelkyni, Kamile Moučkové (†92)?

Právě ta ji totiž se svým, tehdy ještě manželem Zahajským, tahala ze dna poté, co jí zkrachoval vztah s Jaromírem Hanzlíkem (74). Do Zahajského se ale bláznivě zamilovala a jak sama přiznala, vyhrálo sobectví. 

Brejchová o sestře Janě: Je mi jedno, že umře! A trápení Gottové. Timo vyhrožuje a chce peníze

Video se připravuje ...

„Nikdy předtím mi nepřišlo na mysl, že bych s ním mohla něco mít. Byli jsme letití, stejně staří kamarádi, líbily se nám stejné filmy i knihy, smály jsme se stejným filmům. Říkala jsem mu i věci, které jsem se styděla říct Žanynce – a to byla moje velká důvěrnice! Svěřovala jsem se mu s rozchodem s Bróďou, věděl o mých potížích s Jaromírem, o pochybnostech ve všech vztazích i v práci. Celých těch třicet let jsem ho ale brala jen jako kamaráda. Ani ve snu by mne nenapadlo, že mezi námi může přeskočit jiskra a že s ním budu žít,“ svěřila se v knize Brejchová

Pak ale přeskočila jiskra. „Jezdila jsem k nim na kokořínskou chalupu, chodili jsme společně do divadla, hezky se mě po tom rozchodu ujali. Na silvestrovský večer 1992 mě pozvala Kamila k nim na chalupu. Trochu jsme popili a s Jirkou jsme si dali o půlnoci pusu, ne úplně nevinnou. Bylo mi okamžitě jasné, že je to průšvih, a byla jsem rozhodnutá z něj vycouvat. Nechtěla jsem Kamile ublížit. Jenže jsem se cítila s Jirkou moc hezky, poskytoval mi klid, který jsem potřebovala,“ prozradila také skrze stránky Brejchová. Bylo tedy rázem po přátelství. Brejchová si nakonec Zahajského vzala a byla s ním až do roku 2007, kdy je rozdělila smrt. 

Gott má špatnou krev! A Brejchová přišla o oslavu

Video se připravuje ...Přečtěte si
ella
29. 6. 2022 • 17:36

J. Brejchová byla vždycky sobec, bezohledná a namyšlená! Pohrdala se všemi!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.