Drsný vzkaz Dominiky Gottové: Ivano, naštěstí nejsi moje máma! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. července 2022

Dnes je Den upálení mistra Jana Husa, zítra Bohuslava

Drsný vzkaz Dominiky Gottové: Ivano, naštěstí nejsi moje máma!

Dominika a Ivana Gottovy
Dominika a Ivana Gottovy (Foto: Marek Pátek, archiv Blesku)

Nepozvala ji ani na jeden vzpomínkový koncert na tátu Karla. A to si Dominika Gottová (48) nenechala líbit. Poslala proto své maceše Ivaně drsný vzkaz.

Deník Aha! má jeho text k dispozici. „Nepozvala jsi mě na vzpomínkový koncert na tátu! Asi jsi zapomněla, že jsem jeho dcera a to mi nikdo neodpáře!“ stojí ve zprávě pro Ivanu, se kterou neměla Dominika nikdy ideální vztah. „Každý máme v životě problémy. Já jsem se s nimi poprala, ty jsi mě neprávem zavrhla a myslím, že s Tvým postupem by táta nesouhlasil. Naštěstí nejsi moje máma!“ dodala ve zprávě Dominika.

To, že ji kvůli problémům z minulosti Ivana odepsala, Dvominiku bolí. Ale... „Vnucovat se nebudu! Až budou mé mladší sestry dospělé, ráda bych s nimi o všem mluvila. Momentálně jsou pod vlivem Ivany a jejích pravd,“ okomentovala to nejstarší Slavíkova dcera. „Přeju, aby se vzpomínkové koncerty na tatínka povedly,“ vzkázala Dominika z Finska, kde žije.

Dominika Gottová: Vzpomínkový koncert na tátu? Nechci poslouchat jeho písně od různých interpretů

Video se připravuje ...

Přiletí za týden

Dominika přiletí do Prahy příští týden o víkendu. Navštíví svoji maminku a také se chystá na společný koncert kapel Helloween a Hammerfall v O2 areně, který proběhne 30. června.Přečtěte si
hanainge
21. 6. 2022 • 23:21

Výše uvedený článek částečně není pravda, protože je fakt, že Dominika Gottová nemá sestry!!! Dále je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně Ivana Macháčková dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje a nemá právo, jiné lidi pozvat na koncert. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

jity
21. 6. 2022 • 12:49

Ano vy jste se tady podřekla, že znáte Ivanu z Varů jak dělala společnici starým pánům a já jsem hloupá.

-bello-
21. 6. 2022 • 02:45

jity
---
to nerozporuji.Ta si z toho udělala kšeft.Tělíska už existovala a pilulky taky. Matka Dominiky stojí za houby a Gott ale vyváděl děsný podrazy., tak taky! I on mohl mít kondom.

-bello-
21. 6. 2022 • 02:41

jity
---

jsi hloupá .

adeso
19. 6. 2022 • 16:36

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.