Arichteva baví internet: Archivním snímkem všechny dostala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Arichteva baví internet: Archivním snímkem dostala všechny do kolen!

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva (foto ara)

Holky z 3v1 si umí udělat legraci jedna z druhé i samy ze sebe. Důkazem je fotokoláž herečky Veroniky Arichtevy (35), kterou pobavila sebe i své sledující.

Každý nějak v pubertě vypadal a málokdo na ta léta vzpomíná s hrdostí ve tváři. Jinak tomu není ani u hvězdy První republiky Veroniky Arichtevy, která se nebála podělit se se svými fanoušky na Instagramu o fotografie z dob, kdy ji diváci znali pouze ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. A že ji tyto koláže přiměly si pořádně poklepat na čelo, dokazuje i hereččin popisek k celému příspěvku.

Štíbrová se pustila do Myslivcové! A jak Margita rozvedl Harapese s Hankou

„Paní Veroniko, co byste vzkázala svému mladšímu já, kdybyste měla tu možnost?“ vznesla Arichteva pomyslný dotaz sama sobě. „Neboj, částečně se z toho vylížeš. A zapomeň na ofinu a fejky z Hurgády. Jo a spi dokud můžeš,“ odpověděla si Veronika Arichteva. Mnozí fanoušci jí sklonili poklonu, že čím je starší, tím je herečka krásnější. Někteří sledující se zase pouze smáli nad výtvorem autora Martina Říbka, jiní hereččin archivní snímek připodobňují k teenage éře zpěvačky Ewy Farne (28). Ostatně posuďte sami!

Pártlová se Štíbrovou rodily ve stejný den! A Matušovu Lucinku čeká operacePřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.