Zprávařka Bartošová: Terčem odpudivých ataků kvůli Ferimu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. prosince 2022

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Zprávařka Bartošová: Terčem odpudivých ataků kvůli Ferimu

Linda Bartošová v ČT
Linda Bartošová v ČT (Foto: archiv Blesk, ČT, Instagram.com)

Aktuální kauza, která se týká bývalého nadějného politika Dominika Feriho (24), spustila vlnu nevole, a to především z řad žen. Ihned po uveřejnění výpovědí prvních potenciálních obětí, které měly být sexuálně obtěžovány exposlancem TOP 09, začaly známé ženy na znamení podpory zveřejňovat vlastní nepříjemné zážitky. Mezi nimi byla i půvabná moderátorka ČT Linda Bartošová (28).

Ta se rozhodla pro portál Aktuálně.cz napsat článek, v němž se svěřila s vlastními zkušenostmi s muži, jenž k ženám přistupují či se o nich vyjadřují s poněkud menším respektem. „No jo, Lindička, ta rouška je na ní moc sexy... Tahle vyčichlá modelka, co ta dělá v ČT... Měla jsi zůstat na mole, tam patříš,“ zní některé komentáře, které jsou moderátorce pravidelně zasílány. Ačkoli se obecně Linda snaží k těmto nelichotivým příspěvkům nevyjadřovat, kauza okolo Feriho byla zřejmě posledním impulsem, který ji přiměl konat.

„Nevybavuji si moment, kdy by si některá z mých kamarádek dovolila sáhnout bez dovolení na mužské tělo,“ uvedla ve svém článku. Snaha o vysvětlení problematiky širšímu publiku se setkala nejen s ohlasy, ale také s ostrou kritikou. Nepřekvapivě se jednalo o nařčené muže, kteří se s jejími slovy neztotožnili. Jeden takový se zastal zmíněného politika a do moderátorky se ostře pustil. „Feri byl nejlepší a kvůli lidem, jako jste vy, musí jít do hajzlu. Doufám, že jste teď šťastná,” znělo ve zprávě, kterou moderátorka zveřejnila na svém twitterovém účtu. „Ty, i kdybys stokrát byla Miss, tak vzadu v hlavě budeš mít pořád pocit, že jsi méněcenná malá holka, a to do tý doby, než se ti podaří zničit kariéru nějakému úspěšnému chlapovi,“ pokračoval v příspěvku, který zveřejnil web mix24.cz.

Blesk Podcast: Feri získal moc příliš brzo, myslí si Pavlík

Video se připravuje ...

Moderátorka se celou zprávu snažila okomentovat s jistou dávkou ironie, jisté však je, že taková slova se člověku pod kůži dostanou, ať chce, nebo ne. „Fajn lidé mezi námi aneb proč o tuhle “pozornost” opravdu nikdo nestojí. A proč můžou být obavy z reakcí kohokoliv v jakémkoliv příběhu na místě. (samozřejmě tento milý pán není sám.),“ dodala Bartošová.

Reflexe Kalouska a Stoniše: Kalousek - Feri se zachoval odpovědně. Stoniš – do Česka bohužel dorazilo hnutí #MeToo

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
18. 6. 2021 • 12:46

Máte moji plnou podporu paní moderátorko. ÚROVEN většiny chlapů v ČR je šílená, Čest pochopitelně výjimkám, jednu takovou mám doma a strašně si toho vážím.Vidím to okolo sebe v práci, podlost, nečestné jednání, slabošství, na každém parazitovat, lhaní, nulové sebevědomí, které si obvykle ukájejí na podřízených a když je to žena, tak i nestoudné jednání vůči ní, žádný přirozený respekt vůči ženě jako takové, žádná úcta k ní. A to zastávám spíše staré dobré hodnoty, byla jsem na mateřské dohromady 8 let. Chůvy pro půlroční děti neuznávám. Kariéra neuteče...Stačí se podívat do politiky... samý chlap s výše uvedenými vlastnostmi... bohužel i ženské, které se dostanou do politiky a je jich žalostně málo, tak zhrubnou místo, aby ty neotesané muže harmo­nizo­valy­....za­číná soumrak mužů...děsím se, co si moje dcerky jednou přivedou....budou to mít těžké...pro mě je pan Feri politická troska, ale to je v politice kde kdo a přesto tam přežil....nemohu to pochopit, ale hlavně selhal lidsky, využil svého postavení ke svým libůstkám, ubohé....měl by do smrti dostat zákaz být v politice, jeho jednání je nehorázné....a snad k breku je obhajoba jeho známých, že to neudělal a to přitakání pornoherečky, že je to hodnej kluk tak to už ja za čárou víc než 1000 km. Politici ho chválí, že odstoupil....pane jo, to je také ubohý. Já tedy vidím velký rozdíl mezi Babišem a jeho dotacemi a nechutným chováním pane Feriho...s podivem to politici vidí na stejno...a to je strašidelný signál...Milá půvabná paní moderátorko, držte se, a z těch ubožáků, co píši něco negativního si nic nedělejte, jsou to porouchaní lidé. Přeji vše dobré.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.