Seriál, který z něj udělal hvězdu: NEJVĚTŠÍ PODVOD NA GODLU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Seriál, který z něj udělal hvězdu: NEJVĚTŠÍ PODVOD NA GODLU!

Zdeněk Godla
Zdeněk Godla (TV Nova, ČT)

Nejdřív se oťukávali, pak spolu skončili polonazí v posteli. Místo, aby jásal, šílel z toho. Zdeněk Godla (45) přiznal, že do poslední chvíle totiž věřil, že Dáša alias Erika Stárková (35) je chlap a není předělaná jen před kamerou.

S milostnými scénami před kamerou do té doby Godla neměl skoro žádné zkušenosti. V posteli se měl na pokyn režiséra Jana Prušinovského (40) mazlit s půvabnou Erikou Stárkovou, kterou by mu normálně záviděl nejeden muž. Jenže Zdeněk z toho nespal. Na rozdíl od zbytku štábu nepochopil, že její postava transexuálky Dáši, která dřív bývala Pavel, změnila pohlaví jen před kamerou.

Žena se smála

„Když jsem si přečetl scénu v posteli s Dášou, zarazil jsem se. Nevěděl jsem, co je to transexuál. Manželka mi to vysvětlila. To mě vyděsilo, uvědomil jsem si, že tam s ní budu spát. Manželka se mi smála a děti mi řekli, že ze mě bude teplouš,“ přiznal v talkshow 7pádů Honzy Dědka.

Kde jsou jizvy?

Zbytek štábu se tak bavil na jeho účet. „Martin Hofmann i Prušinovský mi nakukali, že je to skutečný transexuál. Pak přišla nahá, tak jsem to prozkoumal. Nikde žádný jizvy. To bylo první, kam jsem se podíval. Spadl mi kámen ze srdce,“ doznal, že si jí detailně prohlížel. Co na sebe dalšího prozradí, sledujte už dnes od 21.30 na Primě v talkshow Honzy Dědka.

Podprsenka dolů aneb Kytka pro manželku

A že byla postelová scéna v Mostu! opravdu ožehavá – herečka se s Godlu musela nejen líbat, ale i vášnivě mazlit bez podprsenky. „Koupil jsem manželce kytku, protože jsem si myslel, že to bude brát jako nevěru. Ale byla v pohodě. Ale jedna teta mi to vyčetla. Spustila na mě, proč jsem si ji bral, když jí veřejně zahejbam. Praštila mě,“ tvrdí zmatený Zdeněk.

Zdeněk Godla alias Franta z Mostu: Exekuce neplatí! Chce si našetřit a pak je splatit najednou!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.