Krampol na kyslíku bojuje o každý nádech: Všechno špatně!
Samé potíže! Jako by nestačilo, že kvůli pobytu v nemocnici musel Jiří Krampol zrušit oslavu 87. narozenin. Své si s naštíplou kostí užila i v pořadí historicky třetí hercova manželka, bývalá manekýna Marta (59).
Podle nejbližších přátel je Jiří Krampol stále napojen na přístroj s kyslíkem, dýchání se mu údajně zhoršilo. „Nedělejte z toho vědu,“ brání se herec s tím, že problémy s astmatem má celý život a je na ně zvyklý. Zřejmě se mu ale s narůstajícím věkem boj značně ztěžuje. Zatím to nevypadá, že by Jirka, který měl na léto spoustu plánů, šel brzo domů. A moc často se za ním teď do Nemocnice Na Františku nedostane ani jeho bývalá třetí žena. A nejen kvůli tomu, že nedávno prodala pražský byt u Vltavy, kde léta žila, a odstěhovala se do Dobříše. „Ale často si s Jirkou telefonujeme,“ svěřila Aha Marta Krampolová, která měla v poslední době potíže s naštíplou kostí v ruce.
Láska na zakázku: exkluzivně trailer s Jiřím Krampolem v zatím poslední roli
Co se jí stalo?
Nehoda se jí stala neobvyklým způsobem. „Čekala jsem v nemocnici na propouštěcí zprávu a řekla si, že se tu naposledy protáhnu. Místo toho jsem se na cvičebním míči natáhla,“ popsala Marta. Odnesla to ta samá ruka, kterou měla už kdysi natřikrát zlomenou a několikrát ji kvůli tomu operovali. „Prosím vás, vezměte si ze mne odstrašující příklad a neříkejte slovo naposledy. Člověk si musí dávat bacha na to, co přivolává,“ varuje všechny Krampolová.
Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!