Trable Saskie Burešové (71): Co skrývá pod úsměvem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Trable Saskie Burešové (71): Co skrývá pod úsměvem?

Moderátorka na sobě nedává znát, že je jí zle.
Moderátorka na sobě nedává znát, že je jí zle. (Foto ČT, ara)

Vždy upravená, usměvavá a nestárnoucí. Tak znají televizní diváci již padesát let moderátorku Saskii Burešovou (71). Nikdo netuší, že uvnitř ukrývá velké trápení. 

Dlouho se zdráhala přiznat barvu. „Už mnoho let se léčím s páteří,“ svěřila se Saskia teprve poté, co ji čtenáři Aha! potkali v nemocnici a báli se, že o oblíbenou tvář obrazovky přijdou. „Rozbolela mě páteř a byla jsem na injekci. Mám jistotu, že mi vždy uleví z nejhoršího. Jinak se udržuju ve formě rehabilitačními cviky, které prakticky nesmím vynechat. Díky nim dokážu stále bez problémů fungovat,“ vysvětlila Saskia.

Každý týden točí pro Českou televizi nedělní pořad Kalendárium a nikdo z diváků nepozná, že ji právě sužuje ataka bolesti. „Dá se s tím žít, zvyknete si,“ říká moderátorka smířlivě. Podle statistik trápí bolesti zad v Česku čtyřicet procent populace. Burešová v tom tedy rozhodně není sama.

V zázračných rukou

Před lety Saskia skončila dokonce v nemocnici u známého fyzioterapeuta Pavla Koláře (54), jehož rukama prošli mimo jiné i Karel Gott (78) a Jaromír Jágr (45). Tři týdny ji pan profesor zbavoval bolestí.

Na video s Burešovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
29. 11. 2017 • 23:57

Ona vypadá skvěle, viděla jsem ji v metru a v klobouku jí to seklo !

Inka
29. 11. 2017 • 06:15

2014 - Některé ženy nechtějí za žádnou cenu zestárnout. A podle toho také vypadají. Do dlouhého zástupu strašidel se zařadila i populární hlasatelka Saskia Burešová. Jako by moderátorce nestačilo, že jako žena vždy senzačně vypadala a měla obrovský šmrnc. Zřejmě se nepoučila od svých vrstevnic a chce konkurovat Ivaně Trumpové obličejem napnutým jako prostěradlo. Má ovšem smůlu, že s plastikami začala v době, kdy zákroky nebyly ještě tak dokonalé. To je samozřejmě na jejím obličeji znát a další úpravy s moderními poznatky již škody na tváři nemohou napravit. Přitom celá honba za mládím byla v případě Burešové zcela zbytečná. V České televizi, ve které působí již od roku 1967, patřila k nejoblíbenějším moderátorkám a její příznivci by jí jistě nějakou tu vrásku prominuli...Extra.cz » Televize » Česká televize Saskia Burešová už sto let vypadá stejně: Plastiky ji ale proměnily v nehybnou voskovou figurínu! Zdroj: http://www.extra.cz/saskia-buresova-uz-sto-let-vypada-stejne-plastiky-ji-ale-promenily-v-nehybnou-vo skovou-figurinu...

hejpockej
29. 11. 2017 • 02:31

Na svuj vek nadherna.... bez botoxu, kacerovskych pysku, a vorezane kuze.... z ty by si mela vzit Dasenka JackonHavlova priklad.. proste kdo je krasnej, tak bude vypadat dobre i v 70, a prirozene, a ne jako nejaka plasticka obluda

jity
28. 11. 2017 • 10:44

Přesně tak a umí stárnou s grácií.

aveneta
28. 11. 2017 • 09:27

Saskia je typ elegantní dámy na 70 sátnici fešanda

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.