Naštvaná Saskie Burešová: Z dovolené u moře noční můra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Naštvaná Saskie Burešová: Z dovolené u moře noční můra!

Saskia Burešová
Saskia Burešová (TV Prima)

Na letošní léto Saskia Burešová (68) hned tak nezapomene. „Dovolená v zahraničí se nepovedla,“ přiznala bývalá televizní hlasatelka. Nejen že španělské letovisko neúnosně praskalo ve švech, ale moře při odlivu téměř zmizelo!

 „To byla hrůza! Na pláži hlava na hlavě, protože všechno bylo předimenzované, a moře nikde,“ svěřila Aha! Burešová. Takhle si dovolenou s manželem, režisérem Petrem Obdržálkem (73), nepředstavovali. „Přitom jsme loni navštívili místo jen kousek odtamtud a byli jsme spokojení,“ říká Saskia s tím, že to jen tak nenechá: „Už jsme poslali stížnost cestovní kanceláři,“ dodala.


„Skutečně platí, všude dobře – doma nejlíp. Druhou část volna jsme prožili na chalupě a měli jsme se skvěle,“ rozzářila se. Pobyt v Lužických horách jí vynahradil trauma ze vskutku nezapomenutelné dovolené ve Španělsku. Přečtěte si
jakeline
12. 9. 2014 • 07:56

Jsem z paní Saskie překvapená myslela jsem že je to kultivovaná dáma a ne rozmarné děcko co si usmyslí musí mít cestovka se nebude řídit jejími požadavky ona by chtěla za málo peněz hodně muziky !

va45
11. 9. 2014 • 18:41

Tak to si Španělé dovolili moc.Když tam přijela stará bába Burešová tak měla být obehnána pláž plotem,rozestavěná ochranka aby měla stařena své soukromí.A moře měli nahnat lopatama nazpět aby se mohla vycákat. Za komunistů jezdila max.na Macháč a teď si vymýšlí.Má sedět na zadku doma a koupat se ve vaně a nebude naštvaná nebo ať ji staréj stříká na zahradě hadicí popřípadě se cáká v neckách a bude mít pokoj a utratí akorát za vodu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.