Hadrbolcová v nemocnici: Měla toho víc, tvrdí Obermaierová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 24. září 2023

Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata

Hadrbolcová v nemocnici: Měla toho víc, tvrdí Obermaierová

Herečka Hadrbolcová
Herečka Hadrbolcová (TV Nova, FTV Prima, archiv)

Navenek se může zdát, že věk je jen číslo, samotné tělo ale s přibývajícími lety bojuje se zdravotními neduhy hůře a hůře. Své o tom ví i herečka Zdena Hadrbolcová (85), která byla těsně před Vánoci minulého roku hospitalizovaná.

Podle informací webu eXtra.cz se herečka, známá mimo jiné ze seriálu Ulice, svěřila do péče lékařů na oddělení neurologie v Nemocnici Na Homolce. Zdravotní neduhy herečku sužují již delší dobu, a ačkoli bojuje statečně, problémy neustupují, jak by se dalo předpokládat. „Má řadu problémů, které se vzájemně ovlivňují a se kterými se u pacientů v tak vysokém věku dá jen těžko něco dělat,“ prozradil výše zmíněnému webu zdroj z hereččina okolí.

Drbárna z ULICE: Kdo je největší gentleman v Ulici?

Video se připravuje ...

O zdravotních problémech Hadrbolcové promluvila i její kolegyně z Ulice Jaroslava Obermaierová (76). „Už dlouho na tom není dobře, v tom věku to je jasné. Vím, že ji bolela kyčel a měla toho víc. Zkrátka nemoci stáří,“ povzdychla si herečka. Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.