Obermaierová o narozeninách Hadrbolcové: Volala jsem jí, ale ona neslyší! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Obermaierová o narozeninách Hadrbolcové: Volala jsem jí, ale ona neslyší!

Zdena Hadrbolcová a Jaroslava Obermaierová v seriálu Ulice
Zdena Hadrbolcová a Jaroslava Obermaierová v seriálu Ulice (TV Nova, archiv)

Stáří je kruté. Zdena Hadrbolcová si deníku Aha! postěžovala, že si nikdo nevzpomněl na její středeční 85. narozeniny. „Nikdo mi nepopřál, vykašlala se na mě i celá Ulice,“ tvrdí představitelka pekařky Růženky. Její kamarádka Jaroslava Obermaierová (76) se ale proti tomu ohradila.

Oslavenkyně jaksi zapomněla, že v nekonečném seriálu už 2 roky nehraje, takže ji kolegové nemohli na place obejmout a předat jí kytici.

Zdravotní problémy

Největší drbna z Ulice Vilma Nyklová jí proto chtěla popřát alespoň po telefonu, ale... „Já jsem jí samozřejmě volala. Jenže se taky stává, že ona neslyší ten telefon, a tak ho nevezme,“ řekla Aha! Obermaierová. „Zdenička má velké zdravotní problémy, a to jí asi psychicky moc nepřidá. To jsou ty stíny stáří,“ dodala soucitně.

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony!

Video se připravuje ...

Gratulace ve schránce

Taky prezident Herecké asociace Ondřej Kepka (52) se vůči nařčení ohradil. „Není pravda, že jsme paní Hadrbolcové k tak významnému dni nepřáli. Výročí našich členů sledujeme a posíláme vždy krásnou velkou gratulaci. Paní Hadrbolcová si ji asi jen nevyzvedla ze schránky...“ řekl Aha! Kepka. Ostatně sama herečka už dříve přiznala, že kvůli bolavé kyčli špatně zvládá schody v historickém domě na Malé Straně, kde žije.

Zradilo ji srdce

V roce 2016 měla herečka velké problémy se srdcem, špatně se jí dýchalo a cítila velkou únavu. V nemocnici prodělala katetrizaci, avšak zákrok, který podstoupila již řada umělců a brzy po něm zase naskočila zpět do pracovního procesu, nesla špatně. Přes dva měsíce zůstala doma v posteli.

Jaroslava Obermaierová na festivalu Blesk Tlapky: Psi jsou víc než lidi!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
24. 1. 2023 • 23:30

backora: ona Z. Hadrbolcová, je dost nesnášenlivá a nehodná na lidi, nevyjde ani s lidma, se kterými bydlí v jednom domě, všichni ji ubližují, a Obermaierové závidí i plat, že prý v ulici hraje líp ona, jako Hadrbolcová. Ona není zrovna moc příjemná!

doktormediciny
6. 11. 2022 • 12:46

Hm, to je osud stari...Ono v tech Domovech duchodcu to neni tak ruzove. Obyvatele/jako pacienti/ maji ve velkem procetu vetsi ci mensi procento demence, obtezuji ty druhe atd....

backora
18. 7. 2022 • 11:04

Je smutné, v "umělecké branži " jak se k sobě chovají. Paní Obermaierová ta zná jen honbu za prachama a lidské city jsou jí cizí. Jen ten její " chudák " synek se má bezpracně jak pase v žitě a mamá si vegetuje na luxusně vybavené chalupě a stále jen pláče jak se má nuzně, Postě hnus ženská

Vlasta Chourová
17. 7. 2022 • 09:50

A jejda, objevila se nám tady opět stará známá "bella", akorát že je to teď "ella"

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.