Zaskočená Obermaierová: PRSTEN S BRILIANTY JAKO DAR! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Zaskočená Obermaierová: PRSTEN S BRILIANTY JAKO DAR!

Jako největší drbna z Ulice Vilma Nyklová.
Jako největší drbna z Ulice Vilma Nyklová. (Foto Aha! – Tonda Tran)

Před časem si v rozhovoru posteskla, že nikdy nedostala briliant. Jarka Obermaierová (76) neměla na chlapy štěstí. Její kamarádka to napravila a věnovala představitelce drbny Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice prsten s brilianty a rubíny. „Mám radost,“ přiznala herečka.

Vůbec jí nevadí, že prstýnek , jehož cena se pohybuje řádově v tisícovkách, je od ženy. Jarka se netají tím, že vždy měla jen to, co si sama vydělala. Chlapi ji na rukou nenosili. „A to se jich kolem mě jednu dobu točilo dost,“ prozradila deníku Aha! s tajuplným úsměvem. Žádné brilianty ale po nich u ní doma nikdy nezůstaly.

Musela se otáčet

„Nejsem moc na šperky. Nemohla jsem je totiž například nosit při natáčení, protože to u některých postav nebylo možné. Ani na divadle,“ vysvětlila herečka. Ale jako žena si briliant v koutku duše přála. Nikdy jí na něj ale nezbylo. „Všechny vydělané peníze šly do chalupy, kterou jsem zdědila. Dvacet let jsem ji rekonstruovala k trvalému bydlení,“ popsala Jarka, kam šly honoráře.

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony!

Video se připravuje ...

Koupí si byt

Nyní by ráda koupila malou garsonku na Žižkově, kde přespává, když točí nekonečný seriál. „Nájmy zdražují a k tomu ještě energie, bylo by dobré být ve svém,“ prozradila své plány Obermaierová.

18 let s Vilmou

Kvůli zdravotním potížím přestala herečka před časem dabovat a omezila také nazkoušená zájezdová představení. Nechala si jen některé muzikály a hlavně Vilmu Nyklovou. „Zestárli jsme spolu,“ říká Obermaierová, která je v seriálu Ulice od samého začátku, tedy už 18 let.

Jaroslava Obermaierová na festivalu Blesk Tlapky: Psi jsou víc než lidi!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.