Obermaierová o narozeninách Hadrbolcové: Volala jsem jí, ale ona neslyší! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Obermaierová o narozeninách Hadrbolcové: Volala jsem jí, ale ona neslyší!

Stáří je kruté. Zdena Hadrbolcová si deníku Aha! postěžovala, že si nikdo nevzpomněl na její středeční 85. narozeniny. „Nikdo mi nepopřál, vykašlala se na mě i celá Ulice,“ tvrdí představitelka pekařky Růženky. Její kamarádka Jaroslava Obermaierová (76) se ale proti tomu ohradila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

backora
18. 07. 2022 11:04

Je smutné, v "umělecké branži " jak se k sobě chovají. Paní Obermaierová ta zná jen honbu za prachama a lidské city jsou jí cizí. Jen ten její " chudák " synek se má bezpracně jak pase v žitě a mamá si vegetuje na luxusně vybavené chalupě a stále jen pláče jak se má nuzně, Postě hnus ženská

ELLA Průšová
24. 01. 2023 23:30

backora: ona Z. Hadrbolcová, je dost nesnášenlivá a nehodná na lidi, nevyjde ani s lidma, se kterými bydlí v jednom domě, všichni ji ubližují, a Obermaierové závidí i plat, že prý v ulici hraje líp ona, jako Hadrbolcová. Ona není zrovna moc příjemná!

ella
16. 07. 2022 22:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Vlasta Chourová
17. 07. 2022 09:50

A jejda, objevila se nám tady opět stará známá "bella", akorát že je to teď "ella"

ivanak
16. 07. 2022 16:44

Tady opravdu platí, že stáří je pouze pro odvážné...herci mají obzvlášť pokud jsou dlouho na place a pak to skončí, že na ně všichni zapomněli. Ale tak to prostě je vetsinou,protože ti co pořád ještě hrají nemají čas..

Dianthos
16. 07. 2022 11:35

V podstatě nejsem zastáncem domovů důchodců. Je to čekárna na smrt. Člověk ztratí svůj domov, soukromí, svůj život, na který je zvyklý. Na druhou stranu ale pokud je uvězněný ve svém bytě, ve styku pouze s docházejícími pečovatelkami, je to pro něho a jeho zdravotní stav opravdu špatné. Celé dny se pak utápí ve svých splínech a řeší svou nemohoucnost.
V tom je výhoda domovů důchodců - kvalitních - že tam je kolektiv, milé pečovatelky, zdravotní sestry, program, který zaujme, odpoutá pozornost od vlastních problémů.
Možná by to pro paní Hadrbolcovou bylo řešení.

doktormediciny
06. 11. 2022 12:46

Hm, to je osud stari...Ono v tech Domovech duchodcu to neni tak ruzove. Obyvatele/jako pacienti/ maji ve velkem procetu vetsi ci mensi procento demence, obtezuji ty druhe atd....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.