Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Tajné čachry s majetkem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Tajné čachry s majetkem!

Na chalupě tráví celý rok.
Na chalupě tráví celý rok. (Jakub Poláček)

Herečka Jaroslava Obermaierová (76) udělala zásadní krok se svým majetkem! Milovanou chalupu převedla na svého syna Jaroslava (41). Věří mu natolik, že dokonce ani nevyužila práva, které by jí zaručovalo klidné dožití na chalupě!

Oblíbenou herečku, kterou znají diváci seriálu Ulice jako drbnu Nyklovou, už před pár lety omrzel život v Praze a odstěhovala se trvale na svou milovanou chalupu do Hulic na Benešovsku. „Tady je mi krásně, nic mi tu nechybí, a když natáčím, tak do Prahy je to jen kousek,“ svěřila se herečka. Jenže letos v březnu udělala nečekaný krok. Celou chalupu převedla na svého syna Jaroslava. „Stejně by mu to jednou připadlo, tak jsem chtěla, aby se o barák naučil starat. Převedla jsem na něj i veškeré energie a všechno kolem,“ vysvětlila Jarka důvody darování majetku synovi.

Jaroslava Obermaierová o chalupě

Video se připravuje ...

Bez pojistky

Jenže je zarážející, že Obermaierová nevyužila možnost se »pojistit« a provedla darování bez institutu tzv. věcného břemena. To by jí v případě jakýchkoli problémů zajistilo, že za jejího života nebude smět syn nemovitost prodat, nebo že tam bude sama moci až do konce svých dní bydlet. Právníci rozhodně před takovým postupem varují! Samotnou Jaroslavu k tomu vedly možná také finanční důvody. „Je strašné, jak se všechno zdražuje. Když dám dohromady můj důchod a invalidní důchod mého syna, tak tak nám to vystačí na zaplacení energií. Na luxus, jako je chleba s máslem, už pak nezbude. Takže budu muset pracovat, dokud nepadnu,“ postěžovala si herečka.

Jaroslava Obermaierová na festivalu Blesk Tlapky: Psi jsou víc než lidi!

Video se připravuje ...Přečtěte si
domino22
18. 6. 2022 • 12:38

Je to komediantka. V seriálu Ulice si nahrabala miliony a tak nevím, co tu předvádí ?? Myslí si, že lidé neumí počítat ??

znalec
8. 6. 2022 • 13:36

Je to fakt, brečí jako želva bez jakéhokoliv důvodu, peněz musí mít jako želez, akorát ten její nevydařený synek se jí nepovedl

zuzakirsch
8. 6. 2022 • 11:33

Když dítě čuchne k drogám nebo gamblu, nebo se jen blbě seznámí... A může to předčasné dědictví důvěřivé seniory mrzet.

defakto
8. 6. 2022 • 10:10

... co si pamatuji Obermaierová si stěžuje na důchod už dobrých 20 let , bydlela v bytě v Praze - bála se že nebude mít na nájem , mezitím si vybudovala chalupu na venkově , hraje celé léta v Ulici a taky v různych muzikálech . A to bude vykládat , že pomalu nemá co jíst , když je pro ní chléb s máslem luxusem !

konvalinka34
8. 6. 2022 • 07:50

Ježíši, co to říká?? Ze dvou důchodů platí energie a chleba s máslem je pro ní luxus? Kde má ty miliony z Ulice??? Zlato nakupuje na Žižkově v Seifertově ulici. Syn pracuje v sociálních službách + důchod, prarodiče měli pěkný dům na Spořilově, a taky má nebo měl otce, ne? A ona tu brečí? Co obyčejní lidé? Ti to zvládnout musí a bez řečí do tisku.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.