Vážné zdravotní problémy Mihulové (57): Ruší práci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Vážné zdravotní problémy! Mihulová (57) ruší práci

Alena Mihulová
Alena Mihulová (Foto Blesk – Martin Hykl)

Hvězda Domácí péče Alena Mihulová znovu odložila premiéru. Populární herečka leží doma v horečkách!

Potýkala se s depresemi a závislostí na alkoholu. Alena Mihulová (57) přiznala, že ji péče o nemocného manžela režiséra Karla Kachyňu (†79) dostala po roce 2000 až na dno sil. Pak se statečná herečka odrazila ode dna, přišla zajímavá práce včetně oceňovaného filmu Domácí péče a dlouho byla v pohodě. Zdravotní problémy přišly až teď!

Alena Mihulová: Při 158 centimetrech nemám moc na výběr

Video se připravuje ...

Na premiéru hry Stůl pro dva v divadle Ungelt, kterou Alena nazkoušela s Daliborem Gondíkem (52), se všichni těšili. Měla být tak trochu předvánočním dárkem. Původně byla stanovena na 17. prosince loňského roku. Jenže Mihulová chytila vážnou virózu, trápily ji horečky, a premiéra se musela odložit na 6. leden letošního roku. Ale ani v sobotu se diváci Aleny na jevišti nedočkají. Viróza se herečce nečekaně vrátila. A v ještě mnohem těžší podobě. Její zdravotní stav jí neumožňuje jakoukoli práci...

„Premiérové večery musíme zrušit,“ omluvil se za divadlo principál Milan Hein (76). „Hra Stůl pro dva bude mít premiéru až 9. června na Letní scéně divadla Ungelt na Hradčanech,“ oznámil. Alenu a Dalibora čeká nyní ještě několik dnů nového zkoušení a v únoru hru ukáží prvním divákům. Na slavnostní premiéru si ale musí ještě půl roku počkat.

Alena Mihulová: Doufám, že intenzita pomoci Ukrajině neklesne

Video se připravuje ...Přečtěte si
damskasaka mohito
2. 1. 2023 • 12:00

Co nosit k dámským koženým bundám?
Klasické černé kožené ramonesky nebo ty z ekokůže vypadají skvěle s kalhotami na míru, džínami, ale i s širokými nohavicemi a klasickými halenkami, např. bílými, černými. Teddy verze lze kombinovat se šaty a botami, béžové verze se světlým oblečením a doplňky.
http­s://ww­w.mo­hito­.com/c­z/cz/o­blece­ni/bun­dy-kabaty/motorkarske-bundy

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.