Kvitová a Štěpánek se rozešli: Co je za překvapivým krachem vztahu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Kvitová a Štěpánek se rozešli: Co je za překvapivým krachem vztahu?

Románek Petry a Radka neměl dlouhého trvání - po roce je tady rozchod!
Románek Petry a Radka neměl dlouhého trvání - po roce je tady rozchod! (Foto: Aha! - Martin Sekanina, Mária Rušinová, koláž Ahaonline.cz)

Je tomu rok, co slavná tenisová dvojice šokovala svým vztahem po rozchodu Radka s Nicole Vaidišovou a Petry s Adamem Pavláskem. Nakonec ale velká tenisová láska moc dlouho nevydržela. Kolem rozchodu okolí mlží, protože ještě před několika dny vypadalo všechno v naprostém pořádku a svědčila o tom i Štěpánkova slova v médiích.

Kariéra a láska nejdou dohromady?

Rozchod překvapivě potvrdila samotná tenistka Petra Kvitová (24). "Je to pravda", přiznala v Blesku a dodala neurčité vysvětlení: "Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné." Konec lásky je asi překvapením i pro rodiče obou tenisových hvězd. Vždyť se často potkávali, aby mohli svým potomkům společně fandit při zápasech...


Jak to všechno bylo...

O tom, kdo komu dal kopačky, napovídá mnohé i prohlášení Radka před pár týdny: "S Peťou nám to klape. A samozřejmě, když máte pohodu doma, tak se to přináší i na kurt." Zatím se nijak nepotvrdilo, že by do vztahu dvojice zasáhl někdo třetí, ale kdo ví. "Radek s Petrou zůstávají dál přátelé a budou se navzájem podporovat," prohlásil o situaci zástupce agentury obou tenistů Karel Tejkal.Přečtěte si
evicka55
30. 4. 2014 • 07:32

Když to nepasuje,nedá se nic dělat K sobě se nehodili

lillyli
29. 4. 2014 • 14:24

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.