Janžurová a Dvořák společně do seriálu: Víme do kterého a za kolik! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Janžurová a Dvořák společně do seriálu: Víme do kterého a za kolik!

Janžurová dostane v počátkách 14 tisíc za jeden natáčecí den. Dvořák o dva tisíce méně.
Janžurová dostane v počátkách 14 tisíc za jeden natáčecí den. Dvořák o dva tisíce méně. (TV Nova, ara)

Konečně zase spolu! Herci Iva Janžurová (72) a Josef Dvořák (71) se sice seriálovým natáčením vyhýbají, ale nyní se nechali zlanařit do Doktorů z Počátků. Oblomily je astronomické honoráře, ale zatímco byli před kamerou vždy rovnocennými kolegy, nyní bude mít Janžurová nad Dvořákem navrch!

Dvořák dostane o celé dva tisíce na den méně než jeho slavná kolegyně… Hvězda formátu Janžurové si totiž účtuje 14 000 Kč za natáčecí den! A podle informací Aha! má Dvořák ve smlouvě »pouhých« 12 000 Kč. Snad to životní přátele nepřivede na scestí.

Podle zdrojů z televize Nova jsou oba herci nadšení, že se po sedmi letech opět sejdou před kamerou. Naposledy si zahráli manželský pár v roce 2003 v seriálu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech.


Radost potvrzuje sama Janžurová. „Partnerství s Josefem Dvořákem velmi přispělo k mému rozhodnutí vstoupit do seriálu a doufám, že se po dlouhé době »rozluky«zase sehrajeme na úspěšný pár. Tentokrát jako bratr a sestra,“ napsala nám nadšeně herečka, která ale dostala zápornou postavu. Předvede zapšklou babku Emílii, které nikdo neřekne jinak než »bláznivá Ema«.

A radostí skáčou také tvůrci populárního seriálu. „Jsme velmi potěšeni, že do naší počátecké party nastupují paní Janžurová s panem Dvořákem,“ potvrdil exkluzivně deníku Aha! PR koordinátor TV Nova Vojtěch Boháček.


Dvořák navíc nabídky do seriálů vždy striktně odmítal, chtěl mít čas pro své koníčky a na své divadlo. Jenže spolupráce s Janžurovou a vidina vysokého příjmu ho zaslepila. „Oba byli nadšeni,“ prozradil Boháček z Novy. Na slavnou dvojici se můžete v seriálu Doktoři z Počátků těšit během několika týdnů.Přečtěte si
tomirocker
27. 1. 2014 • 20:15

žeby zase Nemocnica na okraji mesta................nové časti nič moc,niet na klasiku.......ale obaja su fajn herci

alusinek
27. 1. 2014 • 16:50

Ano,seriál nic moc,dívat se na něj člověk nemusí,ale pan Dvořák už neví,jak by vydělával peníze.V reklamách po celý prosinec a zvláště o vánočních svátcích se člověku úplně s Heřmánkem zprotivili.

lukreciaborgia
27. 1. 2014 • 12:29

Proboha nechte už ty důchodce napokoji.Vždyť to je hrozné,co předvádějí!!Buď vemte někoho z jiných divadel v republice,anebo je nechte na pokoji.Svoje si odehráli a pak budou skuhrat do bulváru jak je to zmáhá.Já vím že si chtějí k důchodu přilepšit,ale to chce přece každý,kvůli tomu nemusí točit film s milionovými granty!!!!

janyna
27. 1. 2014 • 11:27

Seriál nic moc, oni dva tu bídu určitě nezachrání.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.