Dana Morávková boduje: Podivného strýce našla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Dana Morávková boduje: Podivného strýce našla!

Dana Morávková chce strýce z otřesných podmínek dostat.
Dana Morávková chce strýce z otřesných podmínek dostat.  (koláž Ahaonline.cz)

Hned, jak se herečka Dana Morávková (42) dozvěděla o situaci svého strýce žijícího na skládce, naskočila se svým manželem Petrem Maláskem (49) do auta a vydala směr Vrchoviny. Po dlouhém hledání nakonec podivínského strýčka našla.

Samotáře Jana Morávka nakonec po víkendovém pátrání nenašla v odpadcích, ale v péči lékařů. „Po telefonu vám nikdo žádné informace nedá. Museli jsme sednout do auta a jet. Nakonec jsme Jendu našli v jedné nemocnici. Měl radost, že mě vidí. Dlouho jsem se pak radila s ošetřujícím lékařem, co dělat,“ prozradila Morávková Blesku. Její strýček ji hned po příchodu dojal a ukázal ji dokonce fotku z pohádky Z pekla štěstí, kde je herečka s Karlem Gottem a kterou prý pořád nosí u sebe.

Ačkoliv se to zdá nepochopitelné, strýček Morávek opustil svůj zanedbaný domov nedobrovolně a z nemocnice chce co nejdříve odejít. Údajně zdědil několika milionové pozemky, ale nejlépe mu je v zaneřáděném squatu. Bývalý statek je v děsivém stavu a Morávková by samozřejmě svého strýce viděla v péči odborníků. „Sháním nějaké zařízení, kam Jendu umístit, abych to za ním měla blíž. Přece jen nemohu každý víkend jezdit 400 kilometrů. Ale základem je, že s tím musí souhlasit. A to bude zřejmě velký problém,“ obává se herečka.

„Musím se poradit s odborníky. Zaplatila bych mu i pečovatelku, ale nevím, zda by ji pustil dovnitř,“ uzavírá Dana Morávková, jež bude dělat všechno proto, aby své rodině pomohla.Autor:  mpa

Přečtěte si
safinka59
20. 3. 2014 • 08:23

...pani Morávková věděla velmi dobře, jak strýc žije. Ano, rozjela se ne za strýcem, ale miliony se budou hodit, ne ? Když už se to provalilo, ať z toho něco má...bude na botičky, hadříky a čínskou polévku nebo už začala vařit ???

jity
2. 10. 2013 • 10:46

Morávková nemá určitě nic jiného na práci, než objíždět všechny své příbuznéí a starat se jak žijí. Proč ji nedáte pokoj, ona přece za svého nemocného příbuzného nemůže.

eblanche
2. 10. 2013 • 09:10

Naprosto souhlasím s paní "nemocna". Buďte šťastní, že jste to nezažili v rodině, je to trápení pro všechny, nikdo Vám nepomůže a dotyčný si nechce nechat pomoct. Jednou byste si vy chytrolíni měli něco přečíst o duševních chorobách, ať tady nekecáte pořád nesmysly

nemocna
2. 10. 2013 • 01:56

Dejte jí pokoj všichni členové rodiny nikde nejsou pospolu, každý si chce žít po svém, vy určitě také a nikdo z rodiny vám to nevymluví a s takovým nemocným člověkem nikdo nic nenadělá, není to jen alkohol, ale samá nemoc hrozně změní člověka, sami jsme to měli doma, byla to hrůza, nikomu bych to nepřála zažít, tolik ostudy a nemohli jsme udělat nic jen násilím a to se nám příčilo, vše shromaždoval, nekoupal, nepřevlékal, do vany s donucením vlezl jen v teplákách a košili, po vymalování se mu nelíbilo čisto pomazal stěny hovnama, utíkal bosky z domu i v zimě, a přitom kradl všem papuče které schovával v lese, vše zapomínal, pil a močil do kalhot, nechtěl to sundat, trhal nezralé zelené ovoce jedl a potom se posr..., všechny napadal a né jen ústně i fyzicky, nožem vidlemi, sekerou, museli jsme se dívat i za sebe a v noci se zamykat, když se vyřídil ústav dělal tam takové problémy že nám jej dali zpět domů nevěděli si s ním rady a tak jej tam nechtěli, no bylo to šílené ale už odešel na věčnost tak máme klid a doufáme že nás to na stáří nečeká, za nemoc nikdo nemůže a Morávková nemůže za to že nevěděla v jakém stavu je strýc když se všem stranil a s nikým se nestýkal, pomoc nechtěl i do nemocnice jej vzali násilím, tak neodsuzujte až to zažijete tak potom obvinujte

belaa
1. 10. 2013 • 21:59

ona nevi ve 41letech kde ma pribuzny je to divny.,zije si jako princezna.je namyslena az hruza..je mi protivna

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.