Dana Morávková: Vyházela z bytu všechny koberce! Proč? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

Dana Morávková: Vyházela z bytu všechny koberce! Proč?

Dana Morávková
Dana Morávková (Marek Pátek Martin Hykl / Aha)

Herečka Dana Morávková (42) je známá svou pečlivostí a dochvilností. Nejinak je tomu i u ní doma, kde se s manželem Petrem Maláskem ( 49) férově dělí o domácí práce. Rozumí si dokonce tak dobře, že společně shodli na likvidaci koberců.

„U nás moc neřešíme, co je a co není mužská či ženská práce. Všechno organizujeme spolu, včetně toho, kdo půjde pro syna, kdo ho odveze na kroužek, kdo bude večer doma. Doma je samozřejmě ten, kdo nemá večer představení nebo nehraje. O některé práce se s manželem dělíme, ale třeba oba nenávidíme luxovaní, tak jsme prostě koberce zrušili,“ vysvětluje herečka v magazínu Fashion News.

A společné soužití s manželem si zkrátka nemůže vynachválit. „Za svoji rodinu jsem nesmírně vděčná a šťastná. S manželem si umíme naslouchat, pomáhat si, umíme se navzájem psychicky podporovat, což bývá v našich profesích hodně důležité. Já jsem jeho první posluchač, on je můj první divák. Možná proto, že jsme dlouho a máme se rádi, nejsme k sobě tolik kritičtí, ale umíme si otevřeně říct mnohé a přijmout odlišné názory,“ poodhaluje detaily z manželského života Morávková.Přečtěte si
koliaska
1. 6. 2022 • 02:33

Já mám pro takovýto krok vlastně taky úplně pochopení. Koberce taky nemám moc ráda. Přesně něco podobného jsem udělala u nás doma a určitě toho nelituji. Hlavně teď tu máme pěkné PVC podlahy od http­s://ww­w.ha­rimo­.cz/pvc které se teda podstatně lépe udržují než nějaké koberce. Jsem ráda, že jsem se takto rozhodla.

Lubica258
19. 7. 2020 • 07:43

Tomu se nedivím, já bych doma také nemohl mít koberce. Drží se v nich akorát nepořádek a prach. My máme interiér domu zařízený ve starším stylu, takže se nám sem nejvíc hodila rustikální dlažba, kterou jsem objednal z http­s://ww­w.kou­pelny-dlaz­ba.cz­/rus­tikal­ni-dlazba . Manželka si ji nemůže vynachválit, protože když ji setře, tak je všude opravdu čisto.

svatadala
14. 2. 2014 • 17:58

Jo vážení, chce to parní čistič, to jsou koberce stále jako nové, pěkně dezinfikované a při páře 120 stupňů se vám nikde žádné potvůrky, bacily, viry, moli a žádná jiná havěť nedrží. Koberec je koberec, chodí se po něm pěkně, klidně bosky a líp než po tvrdé podlaze.

bajk1
19. 10. 2013 • 12:28

My koberce vyhodili před 10 lety jsou v nich roztoči i když luxujete a čistíte. Plovoucí podlaha a dlažba se krásně udržuje a je čisto stále i když je pejsek.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.